SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Tsubasa'nın arkadaşları

SÜPER LİG | 14.04.2020 18:16

Tsubasa çizgi filminin, en unutulmaz 9 yan karakterlerinin kısa hikayelerini derledik. Sizin Tsubasa'nın en sevdiğiniz karakteri kimdi?

1 GENZO WAKABAYASHI: Nankatsu’nun kalecisi… Şapkası, turuncu kazağı ve kurtardığı şutta topun elinde dönmeye devam etmesiyle hafızalara kazındı.

GENZO WAKABAYASHI: Nankatsu’nun kalecisi… Şapkası, turuncu kazağı ve kurtardığı şutta topun elinde dönmeye devam etmesiyle hafızalara kazındı.

2 KEN WAKASHIMAZU: Dövüş sporlarında öğrendiği taktikleri, kalenin sağ direğinden güç alıp öbür direğe sıçrayarak kurtarış yapmak için kullanan, Meiva’nın fantastik kalecisi…

KEN WAKASHIMAZU: Dövüş sporlarında öğrendiği taktikleri, kalenin sağ direğinden güç alıp öbür direğe sıçrayarak kurtarış yapmak için kullanan, Meiva’nın fantastik kalecisi…

3 KOJIRO HYUGA: Formasının kollarını omuzlarına kıvıran, ateşli ve hırslı futboluyla durdurulmaz Meiva forveti… Antrenmanlardan kalan vaktinde çalışıp kardeşine baktığını ve geleceğini kurtarmak için futbol bursuna ihtiyacı olduğunu sonradan öğrendik.

KOJIRO HYUGA: Formasının kollarını omuzlarına kıvıran, ateşli ve hırslı futboluyla durdurulmaz Meiva forveti… Antrenmanlardan kalan vaktinde çalışıp kardeşine baktığını ve geleceğini kurtarmak için futbol bursuna ihtiyacı olduğunu sonradan öğrendik.

4 TARO MISAKI: Tsubasa’nın yetenekleri ne kadar olağanüstü olsa da, Misaki’nin varlığı bizlere “futbol takım oyunudur”u öğretti. Tsubasa ile yaptıkları ikiz vuruş, Wakashimazu’yu geçmenin tek yoluydu…

TARO MISAKI: Tsubasa’nın yetenekleri ne kadar olağanüstü olsa da, Misaki’nin varlığı bizlere “futbol takım oyunudur”u öğretti. Tsubasa ile yaptıkları ikiz vuruş, Wakashimazu’yu geçmenin tek yoluydu…

5 JUN MISUGI: Kalp hastalığını herkesten gizleyip hayalini kurduğu şampiyonluk için hayatını riske atmayı göze almıştı. Tek engeli ise Tsubasa ve Nankatsu’ydu. Hikayesi ile yüreğimizi burkmuştu.

JUN MISUGI: Kalp hastalığını herkesten gizleyip hayalini kurduğu şampiyonluk için hayatını riske atmayı göze almıştı. Tek engeli ise Tsubasa ve Nankatsu’ydu. Hikayesi ile yüreğimizi burkmuştu.

6 RYO ISHIZAKI: İlk bölümlerde yetenekleri yetersiz kaldığı için yedekte bekliyordu ama asla umudunu kaybetmedi. Bir gün ona ihtiyaç olduğunda sahaya çıktı ve o günden sonra Nankatsu’nun vazgeçilmez stoperi oldu… Umutlarımızı ona borçluyduk…

RYO ISHIZAKI: İlk bölümlerde yetenekleri yetersiz kaldığı için yedekte bekliyordu ama asla umudunu kaybetmedi. Bir gün ona ihtiyaç olduğunda sahaya çıktı ve o günden sonra Nankatsu’nun vazgeçilmez stoperi oldu… Umutlarımızı ona borçluyduk…

7 TACHIBANA KARDEŞLER: Hanawa takımının çift santrforu, iki kardeş, Kazuo ve Masao… Kardeşlerden biri sırtüstü yere yatıp ayaklarını kaldırır, diğeri kardeşinin ayakları üzerinde sıçrayarak kafa vururdu. Aralarındaki kardeş bağı onları durdurulamaz yaptı.

TACHIBANA KARDEŞLER: Hanawa takımının çift santrforu, iki kardeş, Kazuo ve Masao… Kardeşlerden biri sırtüstü yere yatıp ayaklarını kaldırır, diğeri kardeşinin ayakları üzerinde sıçrayarak kafa vururdu. Aralarındaki kardeş bağı onları durdurulamaz yaptı.

8 SANAE NAKAZAWA: Nankatsu takımının amigosu, serinin ilk kadın kahramanı Sanae, tribünlerde takımın bayrağını sallayan isimdi. Tsubasa’ya olan gizli çocuksu aşkı ile acı çekişi aklımızda kaldı ama bu aşk sonunda karşılık buldu ve evlendiler…

SANAE NAKAZAWA: Nankatsu takımının amigosu, serinin ilk kadın kahramanı Sanae, tribünlerde takımın bayrağını sallayan isimdi. Tsubasa’ya olan gizli çocuksu aşkı ile acı çekişi aklımızda kaldı ama bu aşk sonunda karşılık buldu ve evlendiler…

9 HIKARU MATSUYAMA: Furano takımının kaptanı ve savunma oyuncusu. Çalışkanlık ve kendini adama sayesinde bir futbolcunun mili takıma kadar yükselebileceğinin kanıtıydı.

HIKARU MATSUYAMA: Furano takımının kaptanı ve savunma oyuncusu. Çalışkanlık ve kendini adama sayesinde bir futbolcunun mili takıma kadar yükselebileceğinin kanıtıydı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya