SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Karaman: Yenilgiyi hak etmedik

SÜPER LİG | 23.09.2019 23:45

Karaman: Yenilgiyi hak etmedik

Cemil Usta Sezonu'ndaki ilk yenilgisini Sivas deplasmanında alan Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman açıklamalarda bulundu...

Karşılaşma boyunca istekli ve arzulu olduklarını dile getiren deneyimli çalıştırıcı, "Maç geneline baktığımızda daha iştahlı bir Trabzonspor vardı.

Futbolcularımın oyunundan memnunum ama penaltı dahil olmak üzere maçı kazanabilecek pozisyonlar bulduk. Bu rakibimizin pozisyonlarını yok saymak anlamına da gelmez.

"KAZANABİLİRDİK..."

Genelde mağlubiyeti hak edecek bir oyun oynamadık. Bazen olmuyor. Detaylarda hata yapıyoruz ve bunun üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. Son dakikada yediğimiz gol bize pahalıya mal oldu. Bu mağlubiyeti telafi edip, üstesinden geliriz.

Özellikle deplasmanlarda pozisyonları golle sonuçlandıramıyoruz... Bugün de detayda yaşadığımız zorluğun faturasını mağlubiyetle ödedik. Üzgünüm, çalışacağız, devam edeceğiz.

Beşiktaş maçı zor bir maç. Rakibin adıyla veya rengiyle bir alakası yok. En iyi hazırlığımızı yapacağız" şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya