SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Yiğidolar şampiyonluk için kenetlendi

SÜPER LİG | 25.12.2019 09:54

Yiğidolar şampiyonluk için kenetlendi

Süper Lig lideri Demir Grup Sivasspor ilk yarının kapanışın yapacağı Göztepe maçı öncesi tribünlerin tıklım tıklım dolması için şehirde büyük bir kampanya başlatıldı. Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in sosyal medyada fitilini ateşlediği kampanyaya il protokolünden de tam destek geldi. 

'SİVASSPOR MAÇINA 58 BİLET BENDEN' SLOGANIYLA HİLMİ BİLGİN BAŞLATTI 

Twitter hesabından "Sivasspor maçına 58 bilet benden" başlığıyla  bir tweet atan Hilmi Bilgin, Yiğidolar'a şampiyonluk yolunda destek olmak amacıyla tweetini beğenen ve retweet yapan 58 takipçisine Göztepe maçın bileti hediye edeceğini duyurdu. 

BİLGİN FİTİLİ YAKTI, İLK DESTEK VALİ SALİH AYHAN'DAN GELDİ

Hilmi Bilgin'in mesajına ilk yanıt Sivas Valisi Salih Ayhan'dan geldi. Vali Ayhan da "Mesajı aldım başkanım" tweetiyle başkan Bilgin'i etiketleyerek 58 bilet de kendisinin hediye edeceğini belirtip, başsavcı Hasan Uğurlu'yu etiketledi ve "Sen kaç bilet hediye ediyorsun Hasan Uğurlu başsavcım" çağrısında bulundu. 

BAŞSAVCI, BARO BAŞKANI, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ, GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜ DE KATILDI

Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu 58 bilet de kendisinin alacağını ve taraftarlara hediye edeceğini belirterek top Sivas Barosu Başkanı Hacı Yılmaz Demir'e attı. 

Sivas Baro Başkanı Demir de 58 biletle destek verdiği paylaşımında, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya kampanyaya destek olması çağrısında bulundu. 

Kampanyaya destek tweeti atan Savaşçı da Sivasspor Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç'uu kampanya katılmaya davet etti.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in startını verdiği kampanya il protokolünün ardından iş insanları da destek verdi. 

İŞ İNSANI OSMAN YILDIRIM DA 558 BİLET İLE KAMPANYAYA KATILDI

İş insanı Osman Yıldırım Sivasspor sevdasında rakamın önemi olmadığına vurgu yaparak bu heyecana kendisinin de ortak olduğunu ve 558 bilet ile kampanyaya destek vereceğini açıkladı.

MİLLETVEKİLİ SEMİHA EKİNCİ SİVAS'IN ÖNDE GELENLERİ DE DAHİL OLDU

Zincirin yayılmasıyla aralarında AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ve iş insanlarının da bulunduğu kişiler peş peşe hediye bilet kampanyasına katıldı. Taraftarlar da paylaşımlara yoğun ilgi gösterdi. Kampanya kapsamındaki hediye bilet sayısının maç gününe kadar binleri bulması bekleniyor.

HEDEF 27 BİN 532 KİŞİ KAPASİTELİ 4 EYLÜL STADI'NI TIKLIM TIKLIM DOLDURMAK

Pazar günü saat 14.00'te başlayacak ve 27 bin 532 kişi kapasiteli 4 Eylül Stadı'nda oynanacak maçta tribünlerin full çekmesi hedefleniyor. 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya