SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Anna Kalinskaya yürekleri ağza getirdi

Tenis | 26.05.2020 14:16

Anna Kalinskaya, tenis kortunda yaptığı hareketle yürekleri ağza getirdi. Filenin üzerinden atlamak isteyen Rus raket, bir anda tepetaklak oldu.

Anna Kalinskaya yürekleri ağza getirdi

Anna Kalinskaya, çalkantılı bir aşk hayatının ardından kendisini yeniden tenise vermek içim kolları sıvadı. Nick Kyrgios ile çalkantılı bir aşk hayatını geride bıraktıktan sonra kendisini işine vermek isteyen 21 yaşındaki Rus raket, teselliyi kortlarda arıyor.

Koronavirüs sürecinde paslanan kadınlar tenisinin 95 numarasının eski halinde eser kalmamışa benziyor. Tenis kortunda ne kadar atletik olduğunu bir kez daha gözler önüne sermek isteyen Anna Kalinskaya'nın bu girişimi hayal kırıklığıyla sonuçlandı.

Geri çizgiden hareketlenip filenin üzerinden atlamaya çalışan 21 yaşındaki raketin bu girişimi başarısızlıkla sonuçlandı. Ağa takılan balık gibi fileye takılan Rus tenisçi, bir anda kendisini yerde buldu. Kalinskaya, bu anları Instagram hesabından; "2020 yılım böyle geçiyor" notuyla paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya