SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nick Kyrgios, seks hayatı için servetini gözden çıkardı

Tenis | 25.05.2020 14:16

Anna Kalinskaya'dan ayrılan Nick Kyrgios, seks hayatı hakkında itiraflarda bulunurken Doğu Avrupalılar için servetinin yarısını feda edebileceğini açıkladı.

Nick Kyrgios, seks hayatı için servetini gözden çıkardı

Erkekler tenisinin önemli isimlerinden birisi olan Nick Kyrgios, Anna Kalinskaya'dan ayrıldıktan sonra teselliyi günü birlik ilişkilerde bulunduğunu söyledi. 21 yaşındaki Rus raketle birlikteliğine son veren Avustralyalı tenişçi, online oyun oynadığı sırada; 'Hiç hayranlarından birisiyle yattın mı?' sorusa "Tabii ki de yattım. Hatta yatıryorum" yanıtını verdi.

Cinsel hayatı hakkında keskin açıklamalar yapmaktan geri durmayan dünya 40 numarası, seks olayını haftalık bir rutine bağlayacağını belirtip, "Anna ile ayrıldığıma göre başkalarıyla yatıp kalkmadım hiçbir sorun yok. Hatta bunu hayranlarımla bir gelenek haline getirmeyi düşünüyorum" dedi.

Pandomimin kutusu bir kere açılmıştı ve itiraflar ardı ardına gelmeye başladı... Roger Federer ile yaptığı bir maç sırasında; tribünlerde Ajla Tomljanovic'i gördüğünü ve dikkatinin dağıldığını belirten Nick Kyrgios, "Bir gözüm Federer'de diğer gözüm tribündeki Ajla Tomljanovic'teydi. Maçın ardından onu bir şeyler içmek için dışarı çıkmayı teklif etmiştim" ifadelerini kullandı.

Ajla Tomljanovic, Hırvatistan asıllı bir Avustralyalı... Nick Kyrgios da Yunanistan asıllı bir Avustralyalı... Geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdığı Anna Kalinskaya da Rus...

Son ilişkisinin ardından Doğu Avrupalılar'a olan sempatisinin arttığını savunan 25 yaşındaki raket, "Doğu Avrupalılar, kalbimi hareketlendiriyor. Bekar kaldığımdan bu yana onlarla her hafta seks yapıyorum. Bu uğurda şu ana kadar kazandığım paranın yarısını onlar için gözden çıkarabilirim" şeklinde konuştu.

Bu açıklamaların ardından gözler Anna Kalinskaya'ya çevrildi. Hayranları 21 yaşındaki rakete Nick Kyrgios'un seks maceraları hakkındaki çarpıcı açıklamalarını hatırlatınca Kalinskaya, "Ayrıldık. Artık birlikte değiliz. Hayatında birleri olabilir. Her hafta birileriyle ilişkiye girdiği oldukça havalı olabilir ancak bu konu hakkında açıklama yapmayacağım" karşılığını verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya