SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ünlü tenisçi maçın ortasında tuvalete gitmek istedi!

Tenis | 09.02.2021 09:29

Avustralya Açık'a tuvalet krizi damga vurdu. Kanadalı raket Shapovalov, tuvalet izni alamayınca ortalığı ayağa kaldırdı!

Ünlü tenisçi maçın ortasında tuvalete gitmek istedi!

Avustralya Açık’ta ilginç bir olay yaşandı. Sezonun ilk Grand Slam’i olan Avustralya Açık’ta Denis Shapalov ile Dannik Sinner’in mücadelesine ‘tuvalet’ krizi damga vurdu. Kanadalı raket Shapovalov, defalarca kez tuvalet izni istemesine rağmen maçın hakeminden kendisine olumsuz yanıt geldi.

Hakemin kararına uymak istemeyen Denis Shapovalov, bir ara kort dışına çıkmak istedi ancak diskalifiye uyarısıyla birlikte geri dönmek zorunda kaldı.

Tuvalet için izin alamayan Kanadalı'nın sitemleri maç sonunda da devam etti:

“Bunun aptalca bir kural olduğunu düşünüyorum, özellikle benim için. Her sette bunu yapmam gerekiyor. Sahada çok uzun süre kaldığınızda bu imkansız hale geliyor. Tabii ki hakemin hatası değil ama bu kuralın sorgulanması gerek. Bence daha fazla mola verip tuvalete gitmeliyiz. 3-4 saatten fazla kortta kaldığımız dönemler oluyor.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya