SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Kyrgios, Kalinskaya'dan ayrıldı, Bouchardler'e sardı

Tenis | 11.06.2020 22:34

Anna Kalinskaya ile olan birlikteliğine son veren Nick Kyrgios, yeni bir aşka yelken açtı. Avustralyalı raket, Eugenie Bouchard'in ikizi Beatrice'e kafayı taktı.

Kyrgios, Kalinskaya'dan ayrıldı, Bouchardler'e sardı

Nick Kyrgios, Anna Kalinskaya'dan ayrıldıktan sonraki açıklamalarıyla gündem olmuştu. Rus raketten ayrıldıktan sonra bekarlığının tadını çıkaracağını öne süren 26 yaşındaki tenişçinin bu durumu çok uzun sürmeyeceğe benziyor.

Avustralyalı raket, Kalinskaya'dan ayrıldıktan sonra kendisini günü birlik ilişkilere vereceğini öne sürse de atılımlara başladı bile... Daha önce Twitter'dan bir takipçisiyle girdiği iddiayı kaybeden Eugenie Bouchard, yenilen akşam yemeğinden sonra hayranıyla aşk yaşamaya başlamıştı.

Sosyal medyayı aşk hayatı için bir araç olarak kullanan Bouchard, bu kez de şansını Instagram'dan denedi. Bir fotoğrafın altına; "Karantina dönemini bir erkekle geçirmek çok daha eğlenceli olabilirdi" notunu yazan Kanadalı rakete cevap gecikmedi...

Kyrgios, gönderiyi görür görmez ağlama emojisini bıraktı, aşk iddiaları aldı başını gitti. Geçtiğimiz yıl Wimbledon'da Rafael Nadal ile maç yaptığı sırada; Eugenie ile ikizi Beatrice'nin tribünde olmaları, aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuştu.

Geçtiğimiz yıldan beri Eugenie Bouchard ile Nick Kyrgios arasında sosyal medyada süren etkileşim halinin nedeni; aşk değil enişte durumunun olmasıymış. Meğer ortada bir flört varmış acak Eugenie ile değil de ikizi Beatrice'ymiş. Federer ile oynadığı maç sırasında tribünde olan Ajla Tomljanovic ile de kısa süreli kaçamak yapan Kyrgios, meğer yeni aşkıyla o dönemden beri kaçamak yaptığı iddia edildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya