SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Maria Mauad, İstanbul'a geldi; soluğu çiğ köftecide aldı!

Tenis | 03.11.2020 16:05

Fenerbahçe efsanesi Alex de Souza'nın kızı Maria Mauad, bir tenis organizasyonu için İstanbul'a geldi. Türkiye'deki lezzetleri unutmayan Maria, soluğu çiğ köftecide aldı!

VİDEO | Maria Mauad, İstanbul'a geldi; soluğu çiğ köftecide aldı!

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza'nın büyük kızı Maria Mauad, Brezilya'nın yetiştirdiği önemli tenisçilerden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ülkesinde kendi yaş kategorisinin en iyisi olan Maria, şu sıralar çocukluğunun geçtiği İstanbul'da arkadaşlarıyla eğlenceli anlar geçiriyor.

Raket sallamaya burada da devam eden Maria, arkadaşları Elif Tuana Günal ve Melisa Uğur ile birlikte tenis antrenörü Hakan Cengiz yönetiminde antrenmanlar gerçekleştiriyor. Brezilya'dan Türkiye'ye yolculuğunu Instagram hesabından duyuran Maria Mauad, İstanbul'da geçirdiği zamanları hikaye şeklinde paylaşmaktan da geri kalmıyor.

Paylaşımlarında yarı Türkçe yarı Portekizce konuşan 16 yaşındaki raket, Türkiye'deki lezzetleri de unutmamışa benziyor. Arkadaşları; Elif Tuana ve Melisa'yı yanına alan Maria, soluğu çiğkötecide aldı... İşte Alex de Souza'nın kızı Maria Mauad'ın İstanbul'da yaptığı paylaşımlardan oluşturduğumuz kolaj görüntüler...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya