SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Novak Djokovic’ten olay paylaşım

Tenis - TÜMÜ | 01.04.2020 09:38

ATP Tekler Dünya Sıralaması birincisi Sırp tenisçi Novak Djokovic, karantina altındaki evinde tencere tavayla tenis oynadı, yok artık dedirtti...

Novak Djokovic’ten olay paylaşım

Dünya 1 numarası Sırp tenisçi Novak Djokovic, yeni tip koronavirüs nedeniyle karantina altındaki evinde kalırken, tutkunu olduğu sporuna tam gaz devam etti. 32 yaşındaki dünya 1 numarası, hayranlarına evde kal mesajı verirken; arkadaşıyla birlikte tencere tavayla tenis rallisi yaptı.

RAKET YOKSA TENCERE TAVA VAR DEDİ, TENİSE DEVAM ETTİ

Djokovic, ‘Rekabet asla durmaz’ sözleriyle paylaştığı videoda, evde tenis nasıl oynanır mesajı da verdi. Raketsiz bir şekilde tenis oynayan Sırp sporcu, tencere ve tavayla ralli yaptı. Salonda tenis oynayan Djokovic’in görüntüleri, sosyal medyada en çok paylaşılan videolardan biri oldu…

NOVAK DJOKOVIC VAKFI 1 MİLYON EURO BAĞIŞTA BULUNDU

Novak Djokovic ve ailesi, koronavirüs nedeniyle ülkeleri Sırbıstan’daki sağlık kuruluşlarına 1 milyon Euro’luk bağış yardımında bulundu. Sırp yıldız bu yardımı, Novak Djokovic Vakfı aracılığıyla yaptı. Djokovic ailesi, binlerce sağlık ekipmanı yardımında bulunarak; bu hareketleri sebebiyle Sırbistan halkı tarafından alkışlandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya