SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

17 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

TÜMÜ | 17.03.2021 11:27

17 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahmin, bomba atlar, bankolar, sürpriz safkanlar. Hepsi burada!

17 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

İstanbul yarışından herkese merhaba… Bol kazançlı bir gün yarışseverleri bekliyor!

1. AYAK

Yarış hayatında çıktığı ilk koşuyu LUCKY NEKO yine usta binicisiyle birinciliğin en büyük adayı. Ekonomik kuponların rahatlıkla teki olabilir. Eğer yeriniz varsa; SPECIAL ONE, SEN TOYDEMİR ve ROMANSTAR’ı ihmal etmesin derim.

2. AYAK

Bu ayağı iki atla geçmeyi planlıyorum, sonraki zorlu yarışlara yer açalım… Ahırlar bölgesinde sadece iki at konuşuluyor. Bunun bilgisini vermek isterim… Yarışın YELLOW LEGEND ve PEEKABOO dışına çıkmayacağı kulaktan kulağa dolaşıyor. Bilin istedim!

4. AYAK

Güç dengesi olarak birbirlerine çok yakın safkanların yer aldığı bu mücadelede seçim yapmak zor olacak. Herkesin aksine pist ve mesafe alışkanlığıyla RAUL’u diğer isimlerin önünde görüyorum. Bizim Cevdet Ağabey, ROMANI KALİBRE için bu mesafede “farklı koşar” dedi. Orijin ve binici faktörüyle ELİMİNATÖR’ün de es geçilmemesinden yanayım. FREE CHILDREN ise sürpriz olur.

4. AYAK

Günün kalesine geldik! Mesafe uzadıkça rakiplerinden sıyrılan DANIELAS DAUGHTER, günün bankosudur! Furkan Yüksel ile birinciliğe uzanır.

5. AYAK

Bu yarıştaki rakiplerinin önünde olan ARAPOVİÇ’in tek sıkıntısı ağır kilosu olacaktır. Buna rağmen favori görsem de ardını sağlama almakta fayda var. Antrenmanlarda uçuşa geçen FIRTINAKASIM; son yarışını ölçü almadığım GUBAZ mutlak surette kuponlarınızda bulunsun. Koşunun sürprizini GÜLDÜRGÜLDÜR yapar.

6. AYAK

Geldik son ayağa… İkinciliklerin efendisi MEMDUHA HANIM ekonomik kuponların teki olabilir. Ancak ben yine de bol at yazmakta fayda görüyorum. Son yarışıyla dikkat geçen DAĞ PANTERİ, tabelanın gedikli ismi DEFNEGÜL, sprint mesafesini ayarlayabilirse RAPİT sırasıyla kuponlarınızda bulunsun. Yarış hayatında ilk koşusuna çıkacak olan TERBİYELİ de Deniz Yıldız ile bombayı patlatabilir. Bol şans.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
6 3 1 1 1 1
2 2 2   3 4
4   3   2 5
 3   4   4 10
          12
           
           

At yarışı, At yarışı tahminleri, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri İstanbul, At yarışı tahminleri Twitter, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı yorumları, At yarışı İstanbul yorumları, son dakika altılısı, At yarışı fanatik, At yarışı tahminleri fanatik...

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya