SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Mayıs İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

TÜMÜ | 19.05.2021 11:22

19 Mayıs İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahmin, bomba atlar bankolar, sürpriz safkanlar. Hepsi burada!

19 Mayıs İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

19 Mayıs 2021 İstanbul yarış programıyla karşınızdayız. Asist Analiz uzman at yarışı ekibi sizler için derin bir incelemede bulundu. Tekler, sürprizler, bombalar sizleri bekliyor.

1. KOŞU

İlk koşuda fazla at yazılmamalı, bütçe oluşturup diğer koşulara odaklanmak gerekir. Bu sebeple COMANCHERO ve HODOR ile bu ayağı geçebilirsiniz.

2. KOŞU

Kalitesiyle grubun önünde bulunan LEGEND OF LOVE ekonomik kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir. Yeri olanlar son koşusuyla dikkat çeken SELEN KIZIM; pistin gedikli ismi olan ALPHA KURT’u es geçmemeli.

3. KOŞU

Günün kalelerinden olan LEONIDAS, rakiplerine bu yarışta şans tanımaz!

4. KOŞU

Zorlu geçmesi beklenen 3 Yaşlı İngiliz atlarının bulunduğu yarışta FUJISAN ve NAKLOV’u ön plana çıkıyor. Favorilerin hata yapması halinde MERİÇ ve RUNNER RANGER devreye girecektir. Sürpriz olarak LUCEZIA değerlendirilebilir.

5. KOŞU

Kalabalık bu yarışta Kaizbert yavruları dikkat çekiyor. TANIR KIZ ve EZE EZE, ahırlar bölgesinde ağır favori görülse de MANASINANASI, TAYLARIN GÜZELİ, MELİKENUR kuponlardan eksik edilmemeli.

6. KOŞU

İkinci altılı için bir tek daha geliyor. END OF TROUBLE, sprint mesafesini ayarladığı takdirde uzak ara yapacaktır.

7. KOŞU

Dünya Arı Günü Koşusu’nda usta binicisi Özcan Yıldırım’la TUNÇ SİPERİ bu yarışı kazanır. Sürpriz arayanlar ÜLGENBEY’i es geçmesin.

8. KOŞU

Son iki yarışında harikalar yaratan CİĞERDELEN, piste aşina bir isim olan BAWEPİR, orijin fakıyla HOLİGAN ve BANA MÜSAADE kuponların olmazsa olmazıdır.

9. KOŞU

Günün son ayağında fazla at yazmakta yarar var. Sırasıyla ASİLYÜREK, EŞKİYA, DEEP ROOTS ve ESESLİ ONUR’la yarışı kapatabilirsiniz.

At yarışı, At yarışı tahminleri, Altılı ganyan kupon, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, 31 Mart at yarışı tahminleri, 31 mart istanbul altılı ganyan, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri İstanbul, At yarışı tahminleri Twitter, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı yorumları, At yarışı İstanbul yorumları, son dakika altılısı, At y

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya