SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Ağustos Bursa At yarışı tahminler, Bursa altılı tahminleri, Altılı ganyan Fanatik

TÜMÜ | 02.08.2021 11:43

2 Ağustos Bursa altılı ganyan tahminleri, Bursa altılı yorumları, Bursa at yarışı tahminleri, Bursa altılı tahmin, bomba atlar, bankolar, sürpriz safkanlar. Hepsi burada

2 Ağustos Bursa At yarışı tahminler, Bursa altılı tahminleri, Altılı ganyan Fanatik

Asist Analiz At Yarışı ekibi bomba gibi geri döndü. Kazandıran kuponlar, sürpriz atlar, bombalar ve günün ikilileri artık Asist Analiz At Yarışı’nda…

Bursa altılısından herkese merhaba… İkinci altılıdan başlayarak güvendiğim tahminleri sizlere aktarmak istiyorum.

1. AYAK

Son koşularıyla adeta kendilerine mest olduğum AMADIS ve WAR LEADER bu koşunun ayrım gözetmeyen favorileridir. Bu iki favorimin hata yapması halinde OĞLUM ÇELİK’ten başkası da fotoya uzanamaz!

2. AYAK

Ağırlar bölgesinde kulaktan kulağa duyduğum TUĞ TEKİN’i kuponlarımıza banko olarak yazalım. Daha sonra sırasıyla DEMİRPENÇE, ÖZEKAN, BERATBEY’i göz ardı etmeyin derim, çünkü bu yarış sürprize çok açık gözüküyor. Bomba isteyen EFEBERK’e yönelsin.

3. AYAK

Gelelim günün kalesine… Binicisi Gökhan Gökçe ile harika bir uyum yakalayan ve ilk iki start’ında da rahat birincilikler elde eden CRAZY AMAZON’u tek geçiyorum!

4. AYAK

Yarış hayatına başlar başlamaz kolay bir birincilik alan CANLAR FEDA, koşunun favorisi konumunda… Birbirlerine yakın güçteki safkanların yarışında BUBO, SALVATORE ve YEŞİL ELMA’yı kuponlarımıza eklemekte yarar var.

5. AYAK

Çok sağlam duyumları olan Salih Ağabey ile yaptığım telefon görüşmesinde MORTODELA ismini öne sürdü. Antrenmanlarda iyi işler çıkaran LUPO UNO ile AY ÇİÇEĞİ’nin yanı sıra son koşusuyla dikkatleri üzerine çeken ELİRA SULTAN kuponların olmazsa olmazıdır!

6. AYAK

Son ayakta çarşı karışır kardeşim… Bu sebeple çok at yazılmasından yanayım. NİĞDE BEYİ ve LIONEFE öncelikli tercihlerim oldular. Bu iki safkanın yanına sprint mesafesini ayarladığı takdirde rakiplerini affetmeyecek olan POWER OFF; starting box’ta gecikme yaşamazsa sürpriz beklediğim SÜPER BABA ve son olarak GALYALILAR’ı öneriyorum.

At yarışı, At yarışı tahminleri, Altılı ganyan kupon, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, 2 ağustos at yarışı tahminleri, 2 ağustos Bursa altılı ganyan, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri Bursa, At yarışı tahminleri Twitter, Bursa at yarışı tahminleri, İstinye Ganyan, Bursa altılı yorumları, Bursa at yarışı yorumları, At yarışı bursa yorumları, son dakika altılısı, Fanatik at yarışı yorumları, Fanatik at yarışı tahminleri, Fotomaç tempocu at yarışı

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya