SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Mayıs İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

TÜMÜ | 23.05.2021 12:14

23 Mayıs İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahmin, bomba atlar, bankolar, sürpriz safkanlar. Hepsi burada

23 Mayıs İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

At yarışında bugün güzel koşular bizleri bekliyor. Bol kazançlı bir İstanbul koşusuyla günü kapatacağımızı düşünüyorum.

1. AYAK

Kalitesiyle bu grubun bir adım önünde olan YELLOW LEGEND favorim… Son iki ikinciliğini yakından takip ettiğim SIEMPRE GANADOR favorimin en büyük rakibi olur. Sürpriz arayanlara SALAZAR’ı öneririm.

2. AYAK

Usta binicisiyle yakından tanıdığı pistte OVERLORD; ahırlar bölgesinde kulaktan kulağa konuşulan EZER GEÇER; son yarışlarıyla dikkat çeken EL PROFESOR; sürpriz arayanlar da ENCATADOR’yu değerlendirmeli derim…

3. AYAK

Günün teki üçüncü ayakta geliyor. FARANELLİ, Halis Karataş ile fotoya uzanacaktır.

4. AYAK

Murat ağabeyle yaptığım görüşmede daha telefonu açar açmaz bana “SERTBERK’i tek at geç” dedi. Ama ben yine de yanına GÜNGÖRHAN’ı yazmakta fayda var diyorum. Çünkü son antrenmanlarında oldukça öne çıktı.

5. AYAK

2 Yaşlı İngiliz atları ilk kez yarış hayatlarında start alacak. Ben bu ayakta fazla at yazılması taraftarıyım. Bu nedenle MORGANA, RIBERY, AH İSTANBUL, TUMTURAKLI sırasıyla yazılması gereken isimlerdir.

6. AYAK

Son ayağa geldik. Yarışlarını yakından takip ettiğim KULKIZI, rakiplerinden bir adım önde duruyor. Sprint mesafesini ayarladığı takdirde herkesi ekarte edebilecek yeteneğe sahip olan STRAWBERRY GIRL; starting box’ta problem yaşamazsa beyaz bayrak ayna yapabileceğini düşündüğüm SUNDAY STORM mutlak surette kuponlarda bulunmalıdır. Sürprize yönelmek isteyenler ise ROSE OF PARADISE’ı kuponuna eklesin.

At yarışı, At yarışı tahminleri, Altılı ganyan kupon, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, 23 Mayıs at yarışı tahminleri, 23 Mayıs istanbul altılı ganyan, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri İstanbul, At yarışı tahminleri Twitter, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı yorumları, At yarışı İstanbul yorumları, son dakika altılısı, Fanatik at yarışı yorumları, Fanatik at yarışı tahminleri, Fotomaç tempocu at yarışı

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya