SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

3 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

TÜMÜ | 03.03.2021 11:32

3 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı tahminleri, bomba atlar, bankolar, tekler, sürpriz safkanlar... Hepsi burada!

3 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

Asist Analiz at yarışı ekibi olarak bomba gibi geliyoruz. Ahırlar bölgesi ve bu mesleğin duayen isimlerinden alınan tüyolar sadece Asist Analiz’de!

İstanbul altılısıyla herkese merhaba… İlk ayağın kafadan sürprizle başlamasını beklediğim bir mücadele olacak. Ne kadar çok at yazılırsa o kadar fayda sağlamış oluruz. Son yarışında Maiden’den çıkmaya yaklaşan KIZIM AY SİMA, tabelanın gediklisi DEFNEGÜL, orijin farkıyla ARDABOYU ve GÜLYAPRAĞI ile kuponlarını tamamlayın.

İkinci ayakta ekonomik kuponlara tek vereceğim. Usta binicisi ve piste aşinalığıyla SIEMPRE GANADOR isimli safkanı dar kuponlar için tek olarak önerebilirim. Ancak ‘Benim yerim var kardeşim’ derseniz de 3 at daha yazacağım. Mustafa ağabey COMANCHERO için ‘Geçilmez’ diyor. Bu böyle biline… Hışman Çizik ile MİRAHOR günün sürprizini gerçekleştirebilir. TEEN SPIRIT ile kuponları tamamlayın derim.

Üçüncü ayak günün teki geliyor! Son iki birinciliğini de yakından takip ettiğim HALUK HAN, Özcan Yıldırım ile fotoya uzanacaktır. Tek!

Dördüncü ayakta TRIBUTE TO JOSS’un favorim olduğunu belirtmek isterim. Ardına MAGNUM OPUS ve ARTS MAN’dan başkası yanaşamaz. Bu üç atla beşinci ayağa geçelim…

Beşinci ayak için ahırlar bölgesinde BEYHAKAN ve SANCAR çok yüksek sesle yarışın iki at arasında geçeceği konuşuluyor. Bizim Aydoğan ağabeyi aradım ona da sordum. Nedir bu atların olayı diye… Kendisi ‘Ben de sana BLACK GRAPE’i söylüyorum’ diyerek beni şoke etti. Karar sizin…

Son ayağa geldik… DEDEM AHMET ile başlangıcı yapalım. Son koşusunu kesinlikle ölçü almıyorum. Kendisi bu grubun üzerinde bir safkan! ARAPOVİC son koşusunda büyük bir sürprize imza attı, bu formu devam edebilir. Dikkat! CİĞERDELEN ve TATAVLA benim yakından takip ettiğim isimlerdir. Sürpriz isteyenler de BİR ÖMÜR’ü tercih etsin. Bol şans.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
9  4  3  3  2  3
 4 5   2  5 4
1 8   1 3 5
 5 2       1
           7
           
           

At yarışı, At yarışı tahminleri, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, At yarışı tahminleri fanatik, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri İstanbul, At yarışı tahminleri Twitter, At yarışı fanatik, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı yorumları, At yarışı İstanbul yorumları, son dakika altılısı!

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya