SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

31 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

TÜMÜ | 31.03.2021 12:45

31 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahmin, bomba atlar, bankolar, sürpriz safkanlar. Hepsi burada!

31 Mart İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

İstanbul altılısından herkese merhaba… Güzel bir yarış programıyla sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum.

  1. AYAK

Ahırlar bölgesiyle yaptığım birkaç telefon görüşmesinde 2 atın önde olduğu kanaatine vardım. Araştırmalarımı da işin içine dahil ederek bu ayağı 4 atla geçeceğimize inanıyorum. Yarışın favori ismi REGAMOUR ve favorinin hatasını bekleyecek olan HAPPY TIME öncelikli olarak kuponlarda bulunmalı. Sprint mesafesini ayarladığı takdirde WOLF POLAT da rakiplerine zorlu anlar yaşatabilir. Yarışın sürprizini yapsa yapsa WORLD FAST yapar.

  1. AYAK

Son yarışını dikkatle takip ettiğim ÇAYKRALI, ekonomik kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir. Tabelanın gedikli ismi KIZILVAZO da bu kez şeytanın bacağını kırmaya aday görünüyor. Son olarak MİLLİ GELİNİ ile bu ayağı tamamlayın derim.

  1. AYAK

Kararsız kaldığım bu koşuda fazla at yazmaktan yanayım. Ahmet Ağabey’den yardım almak için aradığımda telefonu “Alo” demek yerine “tek yaz geç” dedi. Anlayamadım tabii “Kimi tek yazıyorum ağabey” dedim. O da “SUBİKE” dedi. Ama yine de ben galopları takip eden dostlarımla da bilgi alışverişinde bulundum. Sırasıyla bu safkanları kuponlarınızda bulundurun derim: FADİK, TRACE, PEXUSS.

  1. AYAK

Uygun mesafe ve uyumlu binicisiyle bu koşunun kalesi olarak gördüğüm MEGALOMAN’ı gönül rahatlığıyla tek olarak yazabilirsiniz.

  1. AYAK

Bu koşuda Maiden’den çıkmayı bekleyen iki safkan bulunuyor. Biri MİTRALYÖZ diğeri ise KIZIM AYSİMA… Ben yine de Kaizbert yavrusu YENİMAHALLELİ’yi kuponlarda bulundurmaktan yanayım.

  1. AYAK

Gelelim son ayağa… Son yarışını dikkate almadığım ARAPOVİÇ bu kez fotoyu önde geçebilir. Favorimin rakibi ancak ARISAN olur. Sürprize açık bu koşuda İŞİNİBİLİR ve SALVO’yu da es geçmeyin derim. Koşunun bombasını patlatırsa NEŞETİM patlatır. Bol şans.

At yarışı, At yarışı tahminleri, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, 31 Mart at yarışı tahminleri, 31 mart istanbul altılı ganyan, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri İstanbul, At yarışı tahminleri Twitter, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı yorumları, At yarışı İstanbul yorumları, son dakika altılısı, At yarışı fanatik, At yarışı tahminleri fanatik...

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya