SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

8 Mayıs Ankara altılı ganyan tahminleri, Ankara at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

TÜMÜ | 08.05.2021 09:56

8 Mayıs İstanbul altılı ganyan tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahmin, bomba atlar, bankolar, sürpriz safkanlar. Hepsi burada!

8 Mayıs Ankara altılı ganyan tahminleri, Ankara at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

Ankara’dan çift altılı ganyanlı bir günden herkese merhaba… Bugün içimde öyle bir his var ki her iki yarıştan da payımıza düşeni alacağımız bir gün olacak.

1. AYAK

3 Yaşlı Arap atlarının bulunduğu Maiden koşusunda çok at yazmanızı öneririm. Lakin birçok safkan yarış hayatlarında ilk kez start alırken; koşunun sürprize oldukça açık olduğu kanaatindeyim. Benim sıralamam şu şekilde; AYNZÜLEYHA, UÇAN NİSA, SAÇANHATUN, AKÇA TAY ve KIFAN GÜLÜ…

2. AYAK

Bu yarış için duyumlarına güvendiğim Murat Ağabey’i aradım. Kendisi daha lafa girmeden bana EVERGRANDE’yi aman atlama dedi. Ben de bu ayağı sağlama almak için DUELLO ve AFTER TULIP’i kuponuma ekliyorum.

3. AYAK

Ağır kilosuna rağmen galoplardaki işleriyle bomba gibi bir görüntü sergileyen AYZA HANIM, ekonomik kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir. Ayağı sağlama almak isteyenlere de GÖKBÖRİ şiddetle tavsiyemdir.

4. AYAK

1. altılının dördüncü; ikinci altılının ise ilk ayağına bir tekle başlayalım. Ağırlar bölgesinde ağızdan ağza EFSANE AŞK’ın bu yarışa müthiş hazır olduğu konuşuluyor. Yaptığım araştırmalar sonucunda bu safkana bu grupta rakip çıkmayacağı yönünde… Gönül rahatlığıyla her iki altılıya da tek yazabilirsiniz.

5. AYAK

Alışık olduğu pistte sprint mesafesini ayarladığı takdirde koşuyu kazanacağına inandığım FEYMAN ABİ; startta problem yaşamadığı takdirde OĞLUM MERİÇ favorime rakip olur.

6. AYAK

Türkiye Büyük Millet Meclisi Koşusu ile karşı karşıyayız. Güzel bir yarış izleyeceğimizi düşünüyorum. Bu grupta iki atı favori görüyorum. ÖZÇEVİK ve OĞUZBOYLU birbirlerine rakip olacaklar gibi gözüküyor. Favorilerimin hata yapması halinde DUMAN muhakkak devreye girecektir. Sürpriz arayanlar ise KARAMUSTAFA’yı değerlendirsin.

7. AYAK

3 Yaşlı İngiliz atlarının bulunduğu yarışta fazla heyecan aramaya gerek duymadan IPMAN, LEBRON isimli atlara kuponlarda öncelik verilsin. Ayağı sağlama almak isteyenler de OĞLUM DORUK ve SUDOKU’yu mutlak surette değerlendirsin.

8. AYAK

Ekonomik kuponlara müjdem var! Son 4 yarışından galip çıkan ALYAYLA’yı tek yazabilirsiniz. Kaizbert yavrusu BABAARİF’i de es geçmemek lazım.

9. AYAK

Galoplarını hayranlıkla incelediğim TAŞBEBEKTAY; orijin farkıyla MÜLAYİM ve sprint mesafesini ayarladığı takdirde UÇAN MAVİ’nin etkili olacağını öngörüyorum.

At yarışı, At yarışı tahminleri, Altılı ganyan kupon, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, 31 Mart at yarışı tahminleri, 31 mart istanbul altılı ganyan, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri İstanbul, At yarışı tahminleri Twitter, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı yorumları, At yarışı İstanbul yorumları, son dakika altılısı, At ya

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya