SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Acemi kriketçi annesini hedef aldı, olanlar oldu

TÜMÜ | 26.03.2020 23:48

İngiltere'de kriket sporuna gönül veren bir genç adamın annesini de oyuna dahil etmesi kötü bitti. Acemi kriketçi, annesini hedef aldı, olanlar oldu.

Acemi kriketçi annesini hedef aldı, olanlar oldu

Tüm dünya koronavirüs etkisi altına aldı... İnsanoğlu henüz çaresini bulamadığı pandemi için evlerine kapanıp kendilerini dış dünyaya kapadı. Spor dünyası bu virüs karşısında çaresiz araya gitti. NBA, Formula 1 gibi dev organizasyonları takvimindeki müsabakaları erteleme kararı aldı. Ülke federasyonları; liglerini askıya aldı...

Belarus, Angola, Singapur, Tayland dışında; spor faaliyetlerini sürdüren tek ülke bulunmuyor. Bu arada sporcular, ne yapıyor; evlerinde uzlete çekilmiş bu karamsar günlerin geçmesini bekliyor... Bugüne kadar hep sporcuların evlerinde neler yaptığını haberlerimize taşıdık. Peki taraftarlar ne yapıyor?

Ülkemizde çok yaygın olmasa da İngiltere'nin milli sporu olan kriket oyunu, Avustralya, Hindistan ve Güney Afrika'da yaygın olarak oynanmaktadır. Bu sporu gönül vermiş isimlerden birisi olan Nick Gurley'in kriket sevdası başına iş açtı. Evinin bahçesine yaşlı annesiyle kriket oynamak için çıkna Gurley, bu anları da video aldı.

Annesinin ilk atışına vuramayan oyuncu, ikincide ıskalamadı. Gelen topu adrese teslim eden Gurley, atışında annesini başından vurdu... Gelen şiddetli topun ardından neye uğradığını şaşıran anne, acısını attığı çığlıkla dile getirdi. Bu anlar sosyal medyada viral haline geldi. Öyle ki genç adamın bu girişimi, ünlü İngiliz kriketçi Ian Bell'in de dikkatini çekti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya