SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Acun Ilıcalı, Survivor'ın ilk sürprizini yaptı! Survivor yeni bölüm özeti...

TÜMÜ | 09.01.2021 23:26

Acun Ilıcalı, Survivor 2021'in ilk gününde bombaları patlattı. Ilıcalı, aynı zamanda sezona dair ipuçları da verdi.

Acun Ilıcalı, Survivor'ın ilk sürprizini yaptı! Survivor yeni bölüm özeti...

Survivor'ın ilk ödül oyunu olan olta takımını Gönüllüler kazandı. 10-7'lik bir üstünlükle yarışmayı kazanan Gönüllüler, müthiş bir performans ortaya koydu. Parkurda Rafet ve Steven rüzgar gibi eserek güne damgasını vurdu. Ünlüler de ise gösterdiği başarılı performansla tenisçi Melis Sezer, günün en öne çıkan performanslarından birini ortaya koydu.

ACUN ILICALI YILIN İLK SÜRPRİZİNİ YAPTI

Ödül oyununun ardından akşam konsey yapacaklarını söyleyen Acun Ilıcalı, bombayı patlattı. Yapılacak oylama sonucunda bir kadın yarışmacının Gönüllüler'den alınıp Ünlüler takımına geçeceğini söyleyen Ilıcalı, sezonun ilk sürprizini açıkladı. Peşine de dokunulmazlık oyunu oynayacaklarını söyleyen Ilıcalı, iki gün içerisinde bir kişinin yarışmaya veda edeceğini söyledi.

1 ay içerisinde takımlara yedek yarışmacılar geleceğini söyleyen Acun Ilıcalı, kadın-erkek dengesini sağlayacaklarını ifade etti. Birleşme partisinden sonra takımların yeniden oluşturulacağını da belirten Ilıcalı, finale o kadrolarla gidileceğini açıkladı.

ÜNLÜLER TAKIMINA TRANSFER OLDU

Konseyde yapılan oylama sonucu; 'Şekerinizi arttıracağım' diyen İlayda, Ünlüler takımına giden isim oldu. Ünlüler'de daha iyi bir yarışmacı olacağını söyleyen İlayda, takımına çabuk ayak uyduracağını belirtti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya