SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Acun Ilıcalı ve Cemal Can Canseven'den sürpriz proje

TÜMÜ | 05.09.2020 09:28

Ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor 2020'nin şampiyonu Cemal Can Canseven ile bir araya geldi. Müjdeyi veren ikili, sürpriz bir porojeye imza atacaklarını açıkladı.

Acun Ilıcalı ve Cemal Can Canseven'den sürpriz proje

Survivor 2020'nin şampiyonu Cemal Can Canseven, sürpriz bir projetle TV 8 ekranlarına dönüyor... Geçtiğimiz günlerde; albüm çıkaracağını açıklayan Cemal Can, stüdyo çalışmalarının startını verdi bile...

18 Eylül'de Murat Boz'un Harbiye Açıkhava'daki konserinde ünlü şarkıcıyla düet yapmaya hazırlanan 2020'nin Survivor şampiyonu, başka bir projenin de telaşı içerisinde... Ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı ile bir araya gelen Cemal Can, sürpriz bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Ilıcalı, Instagram'da hikayeler bölümünde; Cemal Can Canseven'in de yer aldığı bir paylaşımda bulundu. Niye buluştuk diyen ünlü TV yapımcısına Cemal Can, "Güzel bir şey için bir aradayız. Biraz sürpriz olsun şimdi açıklamayalım" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya