SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Asist Analiz'e anlamlı ödül!

TÜMÜ | 19.12.2019 12:14

Asist Analiz'e anlamlı ödül!

Bakırköy Ata Spor Kulübü'nce düzenlen 'Sporun Enleri 2019' ödül töreninde Asist Analiz'e büyük onur. Bakırköy'de yaşayanların anket ile belirlediği 'Sporun Enleri 2019'da ödüller Renaissance Polat İstanbul Hotel'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Asist Analiz 'Yılın En Hızlı Çıkış Yapan Dijital Platformu' dalında ödüle layık görülürken son dakika spor haberleri, canlı skor ve yayınları ile Türkiye'nin yeni nesil sosyal medya haber platformu olan kurumumuz adına ödülü Reklam ve Pazarlama Müdürümüz Ali Taylan Yaşar ile Yayın Yönetmenimiz Arda Ün aldı. 

BAŞESGİOĞLU, CENGİZ, ATAMAN DA KATILDI

Bakırköy Ata Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde düzenen geceye eski bakanlardan Murat Başesgioğlu, Galatasaray Spor Kulüsü Başkanı Mustafa Cengiz, Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman başta olmak üzere spor ve medya dünyasından birçok ünlü isim ile milli sporcular katıldı.

YILIN EN BAŞARILI KULÜP BAŞKANI MUSTAFA CENGİZ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu 'Yılın Spor İnsanı' ödülünün sahibi olurken Galatasaray Başkanı Mustafa Cenigiz 'Yılın En Başarılı Kulüp Başkanı' ödülünün sahibi oldu.

YILIN SPORCULARI İBRAHİM ÇOLAK VE SERAP ÖZÇELİK ARAPOĞLU

Dünya artistik cimnastik şampiyonu İbrahim Çolak'ın 'Yılın Erkek Sporcusu' ödülü aldığı organizasyonda olimpiyat kotası alan milli karateci Serap Özçelik Arapoğlu da 'Yılın Kadın Sporcusu' seçildi. 

YILIN FUTBOLCUSU EMRE BELÖZOĞLU

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu 'Yılın Altyapıya En Çok Önem veren Başkanı', Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 'Yılın Spor Yöneticisi', Şenol Güneş 'Yılın Teknik Direktörü', Fenerbahçe takım kaptanı Emre Belözoğlu 'Yılın Futbolcusu' ödüllerinin sahibi oldu.  

MUSTAFA CENGİZ: ATA SPOR KULUÇKA GÖREVİ GÖRÜYOR

Törende konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ata Spor'un yüzmede 103 milli sporcu çıkardığının hatırlatırken kulübün bir kuluçka görevi gördüğünü ve Türk toplumunun sağlıklı büyümesinin yolunu açtıklarını söyledi.

 

ALPER YILMAZ: SHANE LARKIN, TBF İLE GÖRÜŞME YAPACAK

Anadolu Efes'in Genel Direktörü Alper Yılmaz, Shane Larkin'in Türk Milli Takımı'na geçmesi ve alacağı isimle ilgili olarak ABD'li oyuncunun büyük ihtimalle ismini koruyacağını belirtirken  federasyon ile yapacağı görüşmeden sonra sürecin nasıl ilerleyeceğinin belli olacağını aktardı.

 

Asist Analiz'e anlamlı ödül!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya