SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Atiye’nin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

TÜMÜ | 26.08.2020 17:27

Netflix’in Türk yapımı dizisi Atiye’nin yeni sezon fragmanı yayınlandı. İlk sezonuyla oldukça beğeni toplayan dizinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

Atiye’nin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Netflix ülkemize giriş yaptığından beri herkesi kendisine çekmeyi başardı. Özellikle Türk yapımları da ortaya çıkarmasıyla sürekli gündemde kalmayı başardı. Son olarak geçtiğimiz sezon ilk sezonu yayınlanan Atiye dizisi özellikle işlediği konuyla büyük ilgi ve beğeni toplamıştı.

Dizinin Konusu

Dizinin ilk sezonunun konusu, başarılı bir ressam olan Atiye, Göbeklitepe’te yapılan çalışmalar sonrası kendini gizemli ve yeni bir dünyanın içinde bulur.

Dizinin Oyuncuları/Karakterler

Beren Saat – Atiye

Mehmet Günsür - Erhan

Melisa Şenolsun - Cansu/Elif

Metin Akdülger - Ozan

Cezmi Baskın - Öner

Meral Çetinkaya - Zühre

Başak Köklükaya - Serap

Fatih Al - Nazım

Civan Canova - Mustafa

Hazal Türesan - Hannah

Tim Seyfi - Serdar

Dizinin yeni sezonunda bizleri neler bekliyor?

Netflix, dizinin yeni sezonunun konusunu ise şöyle ifade ediyor, “Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.”

Dizinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Yapımcı şirket Netflix yaptığı açıklamada dizinin 2. sezonunun 10 Eylül’de yayınlanacağını açıkladı. Dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak yayınlanmıştı. 2. sezonun kaç bölüm olacağı hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya