SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Barış ve Cemal Can Survivor'da finale kaldı, Yasin elendi

TÜMÜ | 14.07.2020 01:14

Survivor 2020'de finalistler belli oldu. Daha fazla oy alan Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven ikilisi finale kalırken Yasin Obuz yarı finalde elendi.

Barış ve Cemal Can Survivor'da finale kaldı, Yasin elendi

Survivor 2020'de büyük finale adını yazıran isimler belli oldu. Son 4'e; Barış Murat Yağcı, Berkan Karabulut, Cemal Can Canseven ve Yasin Obuz kalmıştı. Dominik'teki son elemede; en az oyu alan Berkan yarışmaya veda ederken gözler, İstanbul'da yapılan yarı finale çevrilmişti.

Survivor 2020'de salı gecesi yapılacak büyük finale kalan ilk isim Barış olurken başarılı yarışmacı, duygusal anlar yaşadı. Son ikiye kalmanın sevincini yaşayan Barış Murat Yağcı, gözyaşlarını tutamadı.

BARIŞ: HEM MUTLU HEM DE ÜZGÜNÜM

Hem mutlu hem de üzgün olduğunu belirten başarılı yarışmacı, "Kalan iki isim de çok değerli. Çok şey paylaştık. Elimden gelenin en iyisini yaptım. Bir yerde bir dönüm noktası oldu. O sakatlığı yaşamasam çok daha iyi olacaktı.

Ancak şükürler olsun ki; bu duruma kadar gelebildim. Bana güvenen, destek olan, oy atan herkesten Allah razı olsun. Bana bu gururu yaşattıkları için hepsine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

CEMAL CAN: YASİN OLMASA BEN OLMAZDIM

Barış Murat Yağcı'nın ardından sıra geldi büyük finalde yer alacak ikinci ismine... Barış'ın ardından en çok oy alan ismi Cemal Can Canseven oldu. Yasin Obuz ise, Survivor'a yarı finalde veda etti. Adına finale yazdıran bir diğer isim olan Cemal Can, duygularını şu şekilde aktardı:

"Yasin olmasa; ben olmazdım. Hayatta bence en güzel şeylerden birisi ön yargıları kırmak. Bana bunu yaşattığı için Yasin'e çok teşekkür ederim. Çok özel bir kalbi var. Ve o özel kalbi tanıdığım için çok mutluyum.

Buraya kadar gerçekten tırnaklarımızla geldik. 5 ay boyunca aynı yastığa baş koyduk. Geceleri kalkıp sohbetler ettik. Hakkını hiç ödeyemeyeceğim birisi. Benim şampiyonum Yasin. Bana inananlara da çok teşekkür ederim" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya