SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Bruce Lee de kim dedi; döner tekmeyi attı!

TÜMÜ | 23.09.2020 17:05

Viral olan videoları elimizden geldiğince sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Adamın teki; Bruce Lee de kim deyip döner tekme atmaya çalıştı. Tekmeyi attı ama arkadaşının kafasına.

Bruce Lee de kim dedi; döner tekmeyi attı!

Dövüş sanatları deyince dünyada akla gelen ilk isim Bruce Lee'dir. Jeet Jube Do savunma sanatı ustası olan olan ünlü aktörün yaşamı 32 seneye sığdı... Filmleriyle akıllara durgunluk veren Lee, çoğumuza ilham oldu. Öyle ki; genç adamın biri Bruce Lee'den etkilenip dövüş sanatlarında ne kadar iyi bir seviyede olduğunu cümle aleme kanıtlamak için kamera karşısına geçiyor.

İzlemeyle Bruce Lee olunsaydı; hepimiz Malkaçoğlu gibi sokaklarda dolanırdık. Gelelim genç adam... Yakın bir arkadaşını kurban seçen kung fucu, partnerinin kafasına pet şişeyi koyuyor. İşin sonu biraz karşıyor. Nasıl mı? Döner tekmeyi güzel atıyor. Ancak arkadaşının da kafasını patlatıyor. Bruce Lee de kim? Bir de beni görün diyen adamın komik anları kameraya böyle yansıdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya