SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cristina Buccino-Andrea Iannone aşkı gün yüzüne çıktı

TÜMÜ | 30.04.2020 22:33

Giulia De Lellis ile birlikteliğine nokta koyan MotoGP yarışçısı Andrea Iannone'nin İtalyan model Cristiana Buccino ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Cristina Buccino-Andrea Iannone aşkı gün yüzüne çıktı

Futbolcularla yaşadığı aşklarla spor dünyasının manşetlerini süsleyen Cristina Buccino, yine gündemde... 2016 yazında Irina Shayk'ten ayrılan Cristiano Ronaldo ile adı aşk dedikodularına karışan İtalyan model, o dönem Chi Dergisi'ne çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Portekizli'den hayranlıkla bahseden Buccino, "İbizi'da bir mekana eğlenmek için gitmiştim. Cristiano ile orada tanıştık. Beni akşam yemeğine davet etti. Harika bir adam ve tam bir centilmen. Kadınlara nasıl kur yapacağını da çok iyi biliyor" ifadelerini kullanmıştı.

Ronaldo ile yaşadığı kaçamağın ardından futbolcuların radarına giren İtalyan güzelin adı Roma'nın Sırp yıldızı Aleksandar Kolarov'la da anılmıştı. Fenerbahçe'nin Kolarov ile ilgilendiği sırada oyuncunun aklına giren Buccino, Sırp yıldızı etkileyip sarı-lacivertlilere transferini mümkün kılmamıştı.

Ronaldo ve Kolarov kaçamaklarıyla manşetleri süsleyen 34 yaşındaki modelin adı şu sıralar, MotoGP yarışçısı Andrea Iannone ile anılıyor. Giulia De Lellis'ten ayrılan 30 yaşındaki pilot, teselliyi Crtistina Buccino'da bulmuşa benziyor. Giulia De Lellis, Iannone'den ayrılır ayrılmaz soluğu eski sevgilisi Andrea Damante'nin yanında aldı.

Yeni bir aşka yelken açmak isteyen Iannone ise teselliyi Buccino'da bulmuşa benziyor...

Buccino'nun Instagram hesabını yoğun markaja alan MotoGP yarışçısı, adeta beğeni butonuna çökerek İtalyan güzelin dikkatini çekmeyi başardı. Cristina Buccino'nun paylaşımlarını beğenerek flört döneminin startını veren Andrea Ioanne, 34 yaşındaki modelin gönlünü kazanmayı başarmışa benziyor.

Öyle ki; Buccino'nun Instagram hikayelerinde kendisini ele verdi. Son hikayelerindeki arka planlarlarda; Iannone'nin evinde ait detayların olması; Cristina Buccino ile Andrea Iannone'nin birlikteliklerinin ispatı olarak kabul gördü.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya