SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Crysis'ten heyecan yaratan paylaşım

TÜMÜ | 14.04.2020 11:13

Türk oyun üreticisi Crytek'in en popüler oyun serisi olan Crysis'in Twitter hesabından yaptığı paylaşım oyunseverler tarafından sevinçle karşılandı.

Crysis'ten heyecan yaratan paylaşım

Türk oyun firması Crytek’in ürettiği Crysis serisi tekrardan piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Crysis, sosyal medya platformlarından oyundan birkaç görsel paylaşımında bulundu.

Yapılan paylaşım oyunseverler tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Crysis serisi firmanın en çok kâr sağlayan yatırımı olmuştu. Oyuncuların beklentilerini her zaman karşılayan Crytek firmasını öne çıkaran unsur ise Türkçe dil desteğiydi.

2016’dan beri suskunluğunu koruyan Crytek firması, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla oyunseverleri harekete geçirdi.

2 senedir aktif olmayan Crysis’in Twitter hesabından yapılan “Veri alınıyor” ifadesinin ardından oyun platformlarında en çok konuşulan konu oldu.

“Sürpriz değil”

Bir süredir “remake” yani yeniden yapılandırma sürecinde olduğu konuşulan Crysis serisinin resmi olarak geri dönüş sinyalleri vermesi de beklenen hadiselerden biri olarak değerlendiriliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya