SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dayı Şov izle, Dayı Şov kim, Dayı şovu kim seslendiriyor, Dayı Şov'a dair her şey...

TÜMÜ | 22.10.2021 21:13

Dayı Şov kim, Dayı Şovu kim seslendiriyor, Dayı Şov ekşi, Dayı Şov hangi kanalda, Dayı Şov ekşi, Dayı Şov bilet... Tüm soruların cevabı haberimizde!

Dayı Şov izle, Dayı Şov kim, Dayı şovu kim seslendiriyor, Dayı Şov'a dair her şey...

Dayı Şov kim, Dayı Şov nedir, Dayı Şov’u kim seslendiriyor, Dayı Şov ne zaman, Dayı Şov izle, Dayı Şov Gain, Dayı Şov Ekşi, Dayı Şov bilet, Dayı Şov hangi kanalda…

DAYI ŞOV KİM, DAYI ŞOV’U KİM SESLENDİRİYOR, DAYI ŞOV İZLE, DAYI ŞOV CANER ÖZYURTLU

Her hafta cuma günleri özel konuklarıyla Gain Medya’nın ilk canlı talk show’u olan Dayı Şov, birbirinden önemli konukları ağırlıyor. Yapımcılığını Caner Özyurtlu’nun üstlendiği Dayı Şov’da büyük eğlence var! Dayı Şov’u her cuma Gain Medya’dan canlı olarak izleyebilirsiniz.

DAYI ŞOV HANGİ KANALDA, DAYI ŞOV GAIN, DAYI ŞOV EKŞİ, DAYI ŞOV BİLET, DAYI ŞOV NE ZAMAN

Gain Medya’nın yeni talk show programı olan Dayı Şov her geçen gün ilgiyle takip edilmeye başladı. Her hafta özel konuklarını ağırlayan Dayımız, canlı yayında eğlenceli anlar sunuyor.

Kukla Kabare’nin sevilen karakteri Dayı’yı Nazmi Sinan Mıhçı ve Nihat Maça hazırlıyor. Gain Medya’nın ilk canlı talk show’u olan Dayı Şov, her geçen gün daha da büyük kitlelere ulaşmaya başladı.

Ayrıca yarışma ve yayın aralarındaki skeçlerle de seyircinin ilgisini çeken Dayı Şov’a şu ana kadar konuk olan isimler; Gupse Özay, Okan Bayülgen, Kubilay Aka, Ecem Erkek. Dayı Şov sürpriz konuklarıyla devam ediyor!

Dayı Şov'da bu hafta Aspova ve Chaby Han var!

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya