SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

E-sporda büyük anlaşma!

TÜMÜ | 04.10.2019 17:57

E-sporda büyük anlaşma!

Türkiye'nin en büyük e-spor organizasyonlarından biri olarak gösterilen League of Legends turnuvasında yer alan takımlardan Hakan Baş'ın kurduğu Bahçeşehir Supermassive, Moruque ile anlaştı.

Bu anlaşmanın yapılmasıyla beraber Türkiye'de ilk kez e-spor ve sokak stili tutkunlarına yönelik özel kapsül koleksiyon hazırlandı. Anlaşmanın içeriğinde Moruque’un; Bahçeşehir Süpermassive için resmi olarak giyim tedarikçisi olduğunu, bu yıl ve gelecek sezonlar için kapsül koleksiyon ve takım formalarını üreteceği yer alıyor.

Koleksiyonun içeriğinde ise Supermassive’in renklerine sahip 5 parça ürün var ve bu ürünler Moruque x Supmass adıyla satışa çıkacak. Satın almak isteyenler ise moruque com üzerinden ürünlere ulaşabilirler.

SUPERMASSIVE VE TURNUVALAR

2016 sezonunda başarılı bir şekilde oynayan ve Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi'ni zaferle noktalayan Suppermasive takımı, IWCI turnuvasına Türkiye Şampiyonu unvanıyla katılmıştı.

Bu turnuvadaki son karşılaşmada, Rusya ekibi Hard Random’ı 3-1 yenerek dünyanın en iyileriyle karşılaşmak üzere MSI bileti almıştı.

Gruplarda Kuzey Amerika şampiyonu CLG ile karşılaşan temsilcimiz, karşılaşmanın başından sonuna kadar üstün performans sergileyip Amerika’nın en iyi takımını yenmeyi başarmıştı.

Bu başarının ardından yabancı spikerler, Supermassive hakkında görülen en iyi Wildcard takımı nitelendirmesini yapmışlardı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya