SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

EDHO Alpaslan öldü mü, EDHO Alparslan diziden ayrılıyor mu, açıklıyoruz...

TÜMÜ | 17.02.2021 11:39

EDHO dizisinin sevilen karakteri Alparslan öldü mü? EDHO Alparslan diziden neden ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer kimdir? Tüm soruları haberimizde cevaplıyoruz.

EDHO Alpaslan öldü mü, EDHO Alparslan diziden ayrılıyor mu, açıklıyoruz...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Alparslan ölüyor mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Alparslan kaç yaşında? EDHO Alparslan öldü mü? EDHO Alparslan kim? EDHO Alparslan diziden neden ayrıldı? EDHO Alparslan ölecek mi? EDHO Alparslan diziden ayrılıyor mu?

EDHO ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ? EDHO ALPARSLAN KİM? EDHO ALPARSLAN DİZİDEN NEDEN AYRILDI? EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN KİM?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başarılı karakterlerinden Alparslan, son bölümde hayranlarını üzdü. Başından vurulan Alparslan, diziye devam etmeyeceği diziyi takip edenler tarafından merak ediliyordu. Ancak kafasından vurulan Alpaslan, diziye veda etmiş durumda...

EDHO ALPARSLAN KİMDİR? YUNUS EMRE YILDIRIMER KİMDİR? YUNUS EMRE YILDIRIMER KAÇ YAŞINDA? EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ?

Yunus Emre Yıldırımer, Siirt'te 5 Şubat 1982'de dünyaya gözlerini açtı. Üniversite'ye kadar tüm eğitimini Diyarbakır'da tamamlayan Yunus Emre, üniversite için Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümüne dahil oldu. Dizi kariyerine 2007'de Hatırla Sevgili ile dahil olan Yıldırımer, daha sonra Evimin Erkeği, Sardunya Sokağı ve Ritmini Arayan Kalpler gibi projelerde yer aldı. Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu'na da katılan Yunus Emre Yıldırımer, 2013'te Fatih-Harbide adlı dizide Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu ile oynama fırsatı buldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLÜYOR MU?

2015'ten beri EDHO yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alparslan rolünü canlandıran Yunus Emre Yıldırımer diziye veda etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya