SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Sakçı: Çok gururluyum!

TÜMÜ | 18.11.2020 17:20

Emre Sakçı, Fenerbahçe tarafından kendisi için düzenlenen basın toplantısında ülkemize layık bir sporcu olmak istediğini söyledi.

Emre Sakçı: Çok gururluyum!

Fenerbahçeli Milli Yüzücü Emre Sakçı, Uluslararası Yüzme Ligi’ndeki başarılarının ardından dün Türkiye’ye döndü. Dönüşünün ardından bugün Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından Ali Koç’un da katıldığı bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya ayrıca, Emre Sakçı’nın annesi ve Fenerbahçe Yüzme Şubesi’nden isimler de katıldı.

Emre Sakçı, “Buraya çıkınca kendimi teknik direktör gibi hissettim. Çok gururluyum. Başta Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve kulüpteki herkese çok teşekkür ediyorum.” diyerek söze başladı.

Sakçı, “Ülkeme ve kulübüme yakışır bir sporcu olmak istiyorum. Elimden gelen en iyi performansı olimpiyatlarda göstereceğim. Bu sporda Emre’ler olmasın, bir kültürümüz olsun. Bu kültürü önce yaratıp, sonra yaşatacağız inşallah.” sözleri ile de ülkemizin yüzme sporunda gelmesi gereken yerlere değindi.

Fenerbahçeli Milli Yüzücümüz, “Fiziksel ve mental olarak sürekli gelişmeye çalışıyorum. Fark yaratmak için farklı olmak lazım. Hep farklı olmaya çalışıyorum.” şeklindeki açıklamaları ile de ailelere seslendi.

“Bana Fenerbahçe'nin kazandırdığı şey şu oldu, her yere şampiyonluk için çıkıyorsun. İkincilik diye bir şey yok.” sözleri ise sarı-lacivertli kulübe teşekkür etti.

Başkan Ali Koç ise, “Bugün Emre'yi dinlerken içim açıldı. Sadece başarılı bir sporcu değil, öz güveni yüksek kendini geliştirmiş, disiplinli biri. Burada gördüğünüz Emre, şu ana kadar yaptığı başarılarla Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi yüzücüsü.” diyerek, rekortmen sporcuya destek oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya