SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

EXXEN ne zaman açılacak? EXXEN’de kimler var? EXXEN fiyatı...

TÜMÜ | 30.12.2020 15:18

EXXEN ne zaman açılacak? EXXEN’de kimler var? EXXEN fiyatı nedir? Acun Ilıcalı tarafından kurulan EXXEN ile ilgili tüm detaylar…

EXXEN ne zaman açılacak? EXXEN’de kimler var? EXXEN fiyatı...

TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde dijital platforma da giriş yaparak EXXEN adı altında yeni bir oluşum kurulacağını duyurdu. Netflix ve Blu TV ile eş değerde olan yakın zamanda aktif olacak olan EXXEN ile merak edilenleri açıklıyoruz.

EXXEN nedir? EXXEN ne zaman başlayacak? EXXEN’de kimler olacak? EXXEN'in fiyatı ne olacak? EXXEN ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

ACUN ILICALI’DAN EXXEN AÇIKLAMASI

Yeni kuracağı platform hakkında konuşan Acun Ilıcalı, “Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz. Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum.

Benim hayalini kurduğum bir projem var bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye'nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

EXXEN TV AÇILMA TARİHİ NE ZAMAN? EXXEN NE ZAMAN AÇILACAK?

Acun Ilıcalı, EXXEN’in Ocak 2021’den itibaren yayın hayatına dijital olarak başlayacağını duyurdu. EXXEN TV, internet üzerinden yayın hayatını sürdürecek.

EXXEN TV ÜCRETLİ Mİ? EXXEN TV ÜCRETİ NE KADAR?

EXXEN TV için fiyat açıklaması yapan Acun Ilıcalı, “Belli değil ama bana göre makul bir fiyatla başlayacaklar. Ciddi rakip var. Yeni bir rakip daha geliyor. Cazip hale getirmek ve tüm dijital abonelerden müşteri kapmak için bayağı bir iyi fiyat çekeceklerdir.

Şu anda platformun içindeki içeriğin değeri yıllık 900 milyon TL civarında. 900 milyon TL olduğu için 'bunu gel bedava seyret' deme şansımız yok. 'Exxen'in ücretini Türkiye'de hemen herkes ödeyebilecek. Sadece bir soru: 'Dijital platform dizi izleyicisi uçuk kaçık işleri tercih eder. Bizim yerliler bu zenginliği ne ölçüde yakalayacak?' Bunun da bir testi olacak bu platform.” dedi.

EXXEN TV’DE KİMLER OLACAK? KONUŞULANLAR EXXEN TV’DE Mİ?

Youtube’un popüler programlarından Konuşulanlar’ı da bünyesine katan EXXEN TV’de ayrıca Sihirli Annem dizisi de yayınlanacak. Ancak Sihirli Annem dizisi yeni oyuncu kadrosuyla EXXEN TV’de seyircisinin karşısına çıkacak.

SİHİRLİ ANNEM YENİ OYUNCU KADROSU

Betüş: Açelta Topaloğlu

Sadık: Emre Altuğ

Periliçe: Lale Başar

Dudu: Nergis Kumbasar

Suzan: Hande Katipoğlu

Avni: Bülent Seyran

Eda: Tara Mcmillen

Yavuz: Ogeday Girişken

Firuze: Eylem Yıldız

Çilek: Sıla Sade

Ceren: Cemre Demircan

Tuğçe: Nisa Sofiya Aksongur

Cem: Egemen Uysal

EXXEN ABONELİK FİYATI! 

Yapımcı Acun Ilıcalı, Exxen fiyatını aylık 9.90 TL olacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Exxen 1 Ocak tarihinden itibaren yayında olacak. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya