SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

FIFA 20 sınıfta kaldı

TÜMÜ | 21.09.2019 13:49

FIFA 20 sınıfta kaldı

19 Eylül 2019'da yayınlanan FIFA 20 Demo, oyun dergileri ve eleştirmenlerin beklentilerini karşılamış gözükmüyor. Oyun dergileri olan IGN ve Gamespot serinin yeni oyununa 7.8 ve 8 gibi ortalama üstü fakat pek de iyi sayılmayan puanlar verdi.

EA Sports, bu sezon sokak futbolu, geliştirilmiş animasyon ve fizik motorları gibi yeniliklerle duyurduğu ve büyük beklentilere sebebiyet verdiği FIFA 20 ile eleştirilerin konusu oldu. Oyuncular firmanın her yıl aynı oyunun farklı bir güncellemesini aldıkları konusunda eleştirilerde bulundu. Geçtiğimiz yıl FIFA 19 ile E-spor alanında yükselebilmek için profesyonel oyunculara danışan EA Sports, bu sene de aynı yöntemi kullanarak profesyonel oyuncuların tavsiyeleri ve istekleri çerçevesinde oyunu geliştiriyor.

IGN'nin 8.2 puan verdiği FIFA 19, serinin en çok eleştirilen ve en az sayıda satan oyunuydu. FIFA 20 ise 7.8 puan alarak piyasaya çıkmasına az bir süre kala beklentilerin düşmesine sebep oldu. Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya