SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Göztepe'nin acı günü... Ali Çağın Kaygusuz, hayatını kaybetti

TÜMÜ | 01.11.2020 09:58

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, İzmir'i sarsan 6.6 büyüklüğündeki deprem felaketinde enkaz altında kaldığı öğrenilen taraftarı Ali Çağın Kaygusuz'u kaybetti.

Göztepe'nin acı günü... Ali Çağın Kaygusuz, hayatını kaybetti

2 gün önce İzmir’de 6.6 büyüklüğündeki depremin etkileri sürüyor. Hala artçı sarsıntılar devam ederken; bir yandan da arama ve kurtarma çalışmaları devam etmekte...

Süper Lig ekibi Göztepe, taraftarı ve bir dönem kulüpte de staj yapan taraftarı Ali Çağın Kaygusuz’un göçük altında olduğunu açıklamış ve “Dualarımız deprem sonrası enkaz altında kalan, bir dönem kulübümüzde staj da yapmış olan taraftarımız, kardeşimiz Ali Çağın Kaygusuz ve enkaz altındaki tüm vatandaşlarımızla. İyi haberler almayı diliyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

KÖTÜ HABERİ RIZA KOCAOĞLU AÇIKLADI…

Sarı-kırmızılı camia, genç taraftarın da kısa süre içinde enkazdan sağlıklı bir şekilde çıkarılması için dua ederken; kötü haber gece yarısı geldi... Ali Çağın Kaygusuz'un arkadaşı oyuncu Rıza Kocaoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla arkadaşının hayatını kaybettiğini duyurdu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya