SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Hem PlayStation hem Starbucks kahve makinesi!

TÜMÜ | 12.01.2021 15:55

Hem PlayStation hem Starbucks kahve makinesi sürümlü oyun konsolu videosu paylaşan fnmeka isimli TikTok kullanıcısı, sosyal medyanın ana gündem maddesi oldu.

Hem PlayStation hem Starbucks kahve makinesi!

Sosyal medyada; PlayStation 5 ile ilgili paylaşım çılğınlığı aldı başını gidiyor. Yoğun talep üzerine yok satan PS5 gündemdeki tazeliğini korumaya devam ediyor... Konu gündemdeyken gerek PlayStation şakaları gerekse de sürpriz videoları hazırlanmaya tüm hızıyla devam ediyor.

fnmeka isimli sosyal medya fenomeni, TikTok'a attığı bir videoyla gündem oldu. Revaşta olan PS5'i gündemine alan fenomen kişi, adeta oyun severlerin duygularıyla oynadı. Paylaşımında; hem PlayStation hem de Starbucks kahve makinesi olan bir oyun konsolu sürümünün olduğunu takipçilerine müjdeledi.

24 satte; 15 milyondan fazla izlenme alan video, sosyal medyada ilgi oldağı oldu. Haber siteleri, bunun teknik açıdan mümkün olamayacağına dair haberler yayınladılar.

Ancak yine de kullanıcıların hayal kurmasını engelleyemediler. Karşınızda; hem PlayStation hem de Starbucks kahve makinesi olan oyun konsolu (Video fnmeka adlı TikTok kullanıcısının hesabından alınmıştır).

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya