SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

11 Mayıs İstanbul iftar saati, İstanbul iftar vakti 2021, İstanbul iftar saatleri 2021 detaylı liste...

TÜMÜ | 11.05.2021 15:39

10 Mayıs İstanbul iftar saati, İstanbul iftar vakti 2021, İstanbul iftar saatleri, İstanbul iftar, İstanbul iftara ne kadar kaldı, İstanbul iftar 2021, İstanbul iftar vakti...

11 Mayıs İstanbul iftar saati, İstanbul iftar vakti 2021, İstanbul iftar saatleri 2021 detaylı liste...

11 Mayıs İstanbul iftar saati, İstanbul iftar vakti 2021, 11 mayıs İftar vakti, İstanbul iftar saatleri, İstanbul iftar, İstanbul iftara ne kadar kaldı, İstanbul iftar 2021, İstanbul iftar vakti saat kaçta… KADİR GECESİ İFTAR SAATİ.

11 Ayın Sultanı Ramazan geldi çattı. Bu akşam tüm Müslüman alemi ilk iftarlarını yapacak. Heyecanla beklenen bu ayda insanlar yediklerine de dikkat etmeli uyarıları da geliyor. Uzmanlar, iftarda ağır yemekler ve çok yemek yenmemesi konusunda uyarıyor. Uzmanlar ramazan ayında iftar sonrası sıvı tüketimine dikkat çekiyorlar.

11 MAYIS İSTANBUL İFTAR SAATİ, 11 MAYIS İSTANBUL İFTAR VAKTİ 2021, İSTANBUL’DA İFTAR KAÇTA

11 Mayıs İstanbul İftar vakti, İstanbul’da iftar vakti kaçta? sorusunu cevaplıyoruz. İstanbul’da iftar saati kaçta açıklıyoruz. İstanbul oruç saatleri merak ediliyor. İstanbul sahur vakti, İstanbul’da sahur vakitleri, İstanbul iftar saatleri… Haberimizde yer alıyor.

İSTANBUL’DA İFTARA NE KADAR KALDI, İSTANBUL İFTAR 2021, İSTANBUL SAHUR VAKTİ, İSTANBUL’DA SAHUR

11 Mayıs iftar saati bu akşam saat 20.18 olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklanmıştır.

İslamiyette oruç; kişinin mesul olmasının temel şartları Müslüman, akıllı, ergenlik çağına erişmiş olması demektir. Özel durumlarda oruç tutmama ruhsatı verilmiştir kişiye…

Ramazan ayında fırınlar ve marketler kaça kadar açık diğer haberimizden ulaşabilirsiniz.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya