SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Demir adam Marquez

TÜMÜ | 24.07.2020 10:28

6 kez dünya şampiyonu İspanyol motosikletçi Marc Marquez, Jerez'de omzunu kırdıktan 1 hafta sonra Endülüs yarışında yer alacak.

Demir adam Marquez

Moto GP'de geçtiğimiz hafta sonu Jerez pistinde gerçekleşen İspanya yarışında yaptığı ürküten kazada sağ kolunun kırıldığı açıklanan 6 kez dünya şampiyonu İspanyol motosikletçi Marc Marquez, hafta sonu pistteki yerini alacak. Kırık kolundan ameliyat olduktan sadece 4 gün sonra yarışacak olan Marquez'in, damar ve kaslarında sorun olmaması büyük bir şans olarak görülüyor. 

Sezonun açılış yarışının bitmesine 4 tur kala, Maverick Vinales'e karşı ikinci sıra mücadelesi verdiği esnada yaptığı büyük kazada sağ kolunun üstüne düşüp pist ve kum havuzunda sürüklenmişti. Brno'da gerçekleşecek Çekya yarışında dönmesi beklenirken kendini iyi hissettiğini açıklayan 6 kez dünya şampiyonu Marquez'in nasıl bir korumayla Endülüs yarışına çıkacağı henüz bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya