SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Michel Fabrizio bahçede, Bülent Serttaş düğünde

TÜMÜ | 20.03.2020 16:36

Koronavirüs sporcuları evlerine kapattı. Süpersport yarışmacısı Michel Fabrizıo'nun bahçede motoruyla yaptıkları akıllara Bülent Serttaş'ı getirdi.

Michel Fabrizio bahçede, Bülent Serttaş düğünde

Koronavirüs nedeniyle dünyada neredeyse tüm spor faaliyetleri durdu. Futbol ve basketbolda bazı takımlar şampiyon ilan edildiler bile. El Salvador Ligi ekiplerinden Once Munipal'in şampiyonluğu 11. hafta sonunda tescil edildi. Euroleague ekiplerinden Zalgiris Kaunas da kendi liginde şampiyon ilan edildi. Öyle ki; Litvanya ekibi, ABD'li oyuncularını ülkelerine bile gönderdi.

Belarus, Haiti, Tayvan, Singapur ve Angola dışında sportif faaliyetlere bir süre ara verildi. NBA, Formula 1'in yanın sıra atletizm, boks, tenis gibi branşlarda takvimlerini erteledi. Sporcular, uzlete çekilip kendilerini karantinaya aldı.

Bireysel çalışmalarını sürdüren sporcular, insanlara evde kalmaları yönünde çağrıda bulunuyorlar. Son günlerde moda olan tuvalet kağı sektirme ya da daha farklı challengelar ile evde kalmanın çokta kötü bir şey olmadığını gösteren sporcular, eğlenceli işlere de imza atıyor...

Örneğin Süpersport yarışmacısı Michel Fabrizio, evinin bahçesinde motoruna atlayıp havuzun etrafında salvolar yapıyor. 35 yaşındaki motorcunun bu görüntüleri aslında bize pek de yabancı değil.

Fabrizio'nun bahçesinde motouyla yaptığı manevralar, bir zamanlar düğün pistlerinin tozunu arttıran Bülent Serttaş'ı hatırlattı. Ünlü türkücünün motor üzerinde yaptıkları döneme damga vurmuş ve sosyal medyada viral halini almıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya