SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mike Tyson’dan Felekten Bir Gece İtirafı

TÜMÜ | 05.07.2020 19:04

Dünyaca ünlü boksör Mike Tyson, daha öncesinde rol aldığı Felekten Bir Gece filmiyle ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Mike Tyson’dan Felekten Bir Gece İtirafı

Dünyaca ünlü Mike Tyson, 2009 yılında gösterime giren Felekten Bir Gece (The Hangover) filmiyle ilgili olarak filmde rol aldığını fakat ‘uyuşturucunun etkisiyle’ hatırlamadığını söyledi.

Başrollerinde Bradley Cooper ve Zach Galifianakis’in yer aldığı komedi filmi, bir grup arkadaşın arkadaşlarının düğünü öncesi bekarlığa veda partisi vermek için Las Vegas’a gitmeleri ve orada yaşadıkları komik olayları anlatıyordu.

Yahoo! Sports’a konuşan Mike Tyson, dışarı çıktığı bir akşam film oyuncularını görmesi ve filmin ertesi gün gösterime gireceğini öğrenmesi ile fark ettiğini belirtti.

“FİLMDE OYNADIĞIMDAN HABERİM YOKTU”

Mike, “Onlarla o gün bir gece kulübünde karşılaştık. Zach, ‘Seninle birlikte filme çıkacağız’ dedi. Ben de ‘Öyle mi ne zaman peki?’ diye sorduğumda o da ‘Yarın’ yanıtını verdi. O dönem alkol, sigara ve uyuşturucu kullanıyordum. O nedenle filmde oynadığımdan haberim yoktu.” sözlerini kullandı.

Ünlü boksör daha sonrasında filmin bir sonraki serisi olan Felekten Bir Gece Daha (The Hangover Part II) filminde de rol almıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya