SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cep Herkülü’nün kitabı tanıtıldı, sıra filmde!

TÜMÜ | 05.09.2019 22:34

Cep Herkülü’nün kitabı tanıtıldı, sıra filmde!

Milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun hayatı kitap oluyor…


Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan ‘’Naim Cep Herkülü’’ kitabının tanıtımı yapıldı.

Tanıtım, |Güneşli’de bulunan Wyhndam Grand İstanbul Europe Otel’de, kitabın yazarı ve Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar tarafından yapıldı.

 

Halter Federasyonu’nun Naim Süleymanoğlu’nun vefatından sonra onun anısına yaptığı faaliyetlerden bahseden Tamer Taşpınar, "Naim Süleymanoğlu bizim gururumuzdur. Onun için ne yapsak az kalır. Vefatından sonra onun adına Türkiye şampiyonası düzenledik. 14-17 Kasım tarihinde Gaziantep'te Naim Süleymanoğlu uluslararası turnuvayı  da yapacağız. Olimpiyatlar öncesinde ülkeler puan toplarlar. Naim Süleymanoğlu adına yapacağımız yarışma gümüş puan verecek, yani çok önemli. Naim'in hayatını bir kitap haline getirmeliydik, bu yüzden hepimiz çok mutluyuz." dedi.


Kitabın yanı sıra, bir film çekilmesi gerektiğinden bahseden Taşpınar, ‘’Kısmet olursa film kasım ayında vizyona girecek. Gazetecilerle Bulgaristan’a gittik. Naim’in çocukluğunu oynayan Batuhan Davutoğlu, kendisi Naim’e çok benziyor. Çok başarılı bir film olacağını düşünüyorum’’ ifadelerini kullandı.

Filmle ilgili emeklerinden dolayı Mustafa Uslu’ya ve ekibine teşekkür eden Taşpınar, daha sonra basın mensuplarına kitabın içeriğinden bahsetti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya