SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Novak Djokovic, hayranlarıyla sokakta tenis oynadı

TÜMÜ | 20.02.2020 12:43

Tenis dünyasının 1 numarası ve aynı zamanda en sevilen isimlerinin başında gelen Novak Djokovic, hayranlarıyla sokakta gece yarısı tenis maçı yaptı.

Novak Djokovic, hayranlarıyla sokakta tenis oynadı

Sempatik tavırlarıyla tenis dünyasının sevilen ismi Novak Djokovic, sokakta hayranlarıyla birlikte tenis oynadı. En son Avustralya Açık turnuvasını kazanan Sırp raket, son dönemlerde oldukça formunu yükseltmişti.

Novak Djokovic, 2003 - 2006 seneleri arasında Sırbistan Karadağ adına turnuvalara katılım sağlamıştır. İlk Grand Slam’ini 2008 senesinde yine Avustralya Açık turnuvasında kazanan yıldız oyuncu, Nadal ve Federer’in gölgesinde kalsa da gelecekte her iki ismi de geçmeyi başardı.

Fiziksel kapasitesini arttırmak için 2010 yılında Sırbistan’ın dağlarında aylarca kamp yaparak, fiziksel kapasitesini arttırmayı hedefleyen Djokovic, başarısını çalışmalarına bağlıyor.

2011 senesinde düzenlenen 4 Grand Slam’in üçünü kazanan Sırp raket, büyük bir başarıya imza attı. O sene sadece Fransa Açık turnuvasını kazanamayan başarılı oyuncu, hala o yılın içinde ukde olduğunu belirtiyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya