SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Otto Tennila, masa tenisinde fizik kurallarını altüst ediyor!

TÜMÜ | 07.11.2020 09:05

Otto Tennila, sosyal medyada viral olan videolara imza atıyor. Masa tenisine farklı bir boyut kazandıran Finli sporcu, yaptığı vuruşlarla fizik kurallarını altüst ediyor.

VİDEO | Otto Tennila, masa tenisinde fizik kurallarını altüst ediyor!

Emil, Otto ve Miikka adlı Finlandiyalı masa tenisi oyuncuları, Pognifinty adlı sosyal medya hesaplarından fizik kurallarını altüst eden paylaşımlara imza atıyorlar. Masa tenisini eğlenceli hale getirmek için yoğun mesai harcayan gençler, yaptıkları vuruşlarla izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor...

Özellike Otto Tennila, spinleriyle bu sporda ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne seriyor. Otto, raketle topa öyle bir falso veriyor ki; fizik kurallalarını hiçe sayıyor. Son videosunda; tek elle öyle bir vuruşa imza attı izleyenler şaşkına döndü.

Masanın sağ tarafında sabit kalıp soluna gelen topa raketi atan Otto Tennila, müthiş bir sayıya imza attı. Finli sporcu o anları, "Bunu yapabiliyorken neden hareket edeyim ki?" notuyla paylaştı...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya