SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Pistler 'Patroniçe'sini kaybetti

TÜMÜ | 20.02.2020 16:57

Pistler, başarılı bir kısrağını kaybetti. Seçkin Özbey'in sahibi olduğu Turbo-Bahtınur, Umutbey orijinli; Patroniçe 8 yaşında hayatını veda etti.

Pistler 'Patroniçe'sini kaybetti

Pistlerden başarılı bir kısrak geçti... Seçkin Özbey'in sahibi olduğu PATRONİÇE, hayata gözlerini yumdu. M.Turhan Ogan ve Pamukkale Koşuları'nın galibi, Anneler Günü ve Kanije Koşuları'nın üçüncüsü, 23 Nisan Koşusu'nun da dördüncü olan başarılı kısra dün hayatını kaybetti.

Yarış hayatı boyuncu 43 kez start alıp 18'inde fotoyu kimselere bırakmayan PATRONİÇE, 17 kere de tabelanın içinde kendisine yer bulmayı başardı (9 ikincilik, 5 üçüncülük, 3 dördüncülük).

Çim-kum ayırt etmeksizin koşan başarılı kısrak, yarış hayatı boyunca 1 milyon 164 bin 405 TL'lik kazanç elde etti. 18 birinciliğinin 17'sini İzmir Şirinyer Hipodromu'nda elde eden al kısrak, diğerini de Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda kazandı.

Turbo-Bahtınur, Umutbey orijinli; PATRONİÇE 8 yaşında bağırsak düğümlemesi nedeniyle yaşamını yitirdi. Al kısrağın ölümü, Özbey Ekürisi'nde derin üzüntüyle karşılandı. Işıklar içinde uyu...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya