SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Salah'a benzerliğiyle dikkat çeken Rhys Williams'tan harika sprint

TÜMÜ | 12.02.2020 16:43

Liverpool'un yıldız futbolcusu Mohamed Salah'a benzerliğiyle ün salan, Rugby oyuncusu Rhys Williams, Toronto maçında 7 kişinin arasına daldı ve attığı müthiş sprintle sayıya ulaşmayı başardı. İşte o anlar...

Salah'a benzerliğiyle dikkat çeken Rhys Williams'tan harika sprint

Mohamed Salah’a benzerliğiyle ün salan Rugby oyuncusu Rhys Williams, takımı Salford Red Devils’in Toronto Wolfpack’e karşı oynadığı maçta öyle bir sprint attı ki, adeta sahada Mohamed Salah koşuyordu. Saç, sakal benzerliğinin yanı sıra koşu stiliyle de tıpatıp Mısırlı yıldıza benzeyen Williams, sosyal medyada Salah’a benzerliğiyle büyük şöhret kazandı.

Toronto Wolfpack müsabakasında, Rhys Williams, 7 kişinin arasından attığı muazzam sprintle kurtularak sayıya giden başarılı Rugby oyuncusu, Salahvari attığı koşuyla herkesi kendisine hayran bıraktı.

Super League olarak adlandırılan Rugby ligi 12 takımdan oluşuyor. 3 ülkeye bölünen ligde; İngiltere, Fransa ve Kanada ekiplerinin bulunduğu Super League’de birbirinden heyecanlı mücadeleler yaşanıyor. Dünyada büyük kitlelere hitap etmese de kalıcı bir izleyiciye sahip olan Super League, her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya