SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sercan Survivor'a veda etti, gözyaşlarını tutamadı

TÜMÜ | 08.07.2020 01:42

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de; şok bir ayrılık yaşandı. Şampiyonluk adaylarından birisi olan Sercan Yıldırım adaya veda etti, Elif Yıldırım Gören ağladı.

Sercan Survivor'a veda etti, gözyaşlarını tutamadı

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de; büyük bir sürpriz yaşandı. Konseyde eleme adayları; Mavi Takım'dan Sercan Yıldırım ile Yasin Obuz olurken Kırmızı Takım'dan da Berkan Karabulu olmuştu. SMS'e kalan üçlünün arasından en az oyu olan Sercan Yıldırım adaya veda etti.

Büyük oylamada en az oyu alan Sercan Yıldırım, Survivor 2020'den elenirken Elif Yıldırım Gören gözyaşlarına hakim olamadı. Veda konuşması yapan Yıldırım, "Survivor bana çok şey kattı. Bundan sonraki yaşamımı etkileyecek şeyler yaşadım.

Hayatıma dokunan birçok an oldu burada. O kadar içim rahat gidiyorum ki... Suagrvivor benden ne istediyse vermeye çalıştım... Son zamanlar hırsım biraz azalmıştı. Burası beni yeniden yaşata döndürdü.

Buradaki herkes bana çok şey kattı. Tartışsak da kavga da etsek hepsini ayrı ayrı seviyorum. Ailemi gururlandırdığımı düşünüyorum. Sonuna kadar mücadele ettim" ifadelerini kullandı.

Adadan ayrılırken arkadaşlarıyla tek tek sarılıp vedalaşan Sercan'ın Barış ile arasında geçen diyalog geceye damga vurdu. Barış, "Nisa olayında ben seni hiçbir zaman satmadım" derken Sercan, "Yok, yok... O konuyu asla şey yapma..." karşılığını verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya