SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sercan Yıldırım: Aşk karşılıksız yaşanmadı

TÜMÜ | 24.06.2020 16:22

Sercan Yıldırım ile Nisa arasında aşk mı yaşandı? Survivor'da Sercan Yıldırım, Nisa ile arasında yaşanan aşkı anlattı!

Sercan Yıldırım: Aşk karşılıksız yaşanmadı

Survivor’da büyük final heyecanı sürüyor. Yayınlandığı gün boyunca seyircileri ekrana kilitleyen program da final günü yaklaştıkça yarışmacılar arasındaki çekişme ve gerilim tırmanarak artıyor.

Survivor'ın büyük finali için geri sayım sürüyor. 8 yarışmacının kaldığı şampiyonluk mücadelesinde dün akşam üçüncü kez dokunulmazlık yarışı vardı. Cemal Can son yarışı kazanan isim oldu. Cemal Can, elemede Sercan'ın adını vermesinin ardından konseyde yaşananlar adeta geceye damga vurdu. Özellikle Sercan ve Nisa arasındaki konuşma gecenin en tartışmalı, en dikkat çekici olayı oldu.

“Sercan: Hep ben zararlı çıktım”

Tüm biriktirdiklerini konseyde döken Sercan Yıldırım, “Baştan beri bugüne kadar birçok şey yaşandı. Ona karşı daima koruyucu oldum. Onun hiç zarar görmemesini istedim ama hep ben zararlı çıktım.”

“Sercan: Olay kapanmıştı”

“Olaylar tam kapanmışken konuyu yeniden açıp sanki ben peşinde koşuyormuşum gibi ortam yarattı ve bu durum beni üzdü. Üçüncü dokunulmazlığa çıktığım zaman aklım oradaydı. Puzzle’ı bile bitiremedim. Bazı şeyler tek taraflı olmadı. Olaylara Aycan, Ezgi, Aşkım ve Cemal Can şahit. Onlara da sorabilirsiniz.”

“Sercan: Notları herkes biliyor”

“Bunları herkesin bilmesini istedim. Notları da göstermek isterdim ama gerek yok. Keşke kapanmış olsaydı. Bana bu açıklamayı kendisi yaptırdı. Böyle bir açıklama yapmak istemezdim. Söylemek istediklerim bunlar.”

“İntikam meselesi bununla ilgili değildi. Son oyunlarda Cemal Can’la benim üstüme gelip 'Ağlaya ağlaya şampiyonluğa gidiyorsunuz' diyordu. Sözlerim bunlara yönelikti. Bu konuyu kendisi açtı daha fazla bir şey söylemeyeceğim.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya