SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Simone Biles, amuda kalkarak eşofmanını çıkardı

TÜMÜ | 12.04.2020 12:22

Amerikalı kadın jimnastikçi Simone Biles, amuda kalkarak eşofman çıkarma akımına katıldı. 23 yaşındaki jimnastikçi, akımda başarılı oldu.

Simone Biles, amuda kalkarak eşofmanını çıkardı

Amerikalı kadın jimnastikçi Simone Biles, ilginç bir akıma imza attı. Sosyal medyada karantina günlerinde birçok akım başlatılmışken, son olarak amuda kalkma akımı izleyenleri etkisi altına aldı. Yeni akımda sporcular; amuda kalkarak eşofmanlarını çıkarma etkinliği yapmaya başladı.

Hand stand challenge ismi verdikleri akımda, birçok jimnastikçi başarılı oldu. Olimpiyat dereceleri bulunan Simone Biles’in videosunun ardından, birçok inan; amuda kalktıkları videoları sosyal medyadan paylaştı.

HERKES SIMONE BILES KADAR BAŞARILI OLAMADI

Ünlü bir jimnastikçi olan Simone Biles, çok rahat bir şekilde bu akımı başarıyla tamamladığı için onu izleyen insanlar da bu etkinliğe katılmak istedi. Birçok insan video çekerken yere düşerken, bu eğlenceli anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya