SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Snowpiercer 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?

TÜMÜ | 27.06.2020 17:07

Netflix’in konusuyla dikkat çeken yeni yapımı Snowpiercer, çıktığı ilk günden bu yana izleyicilerin beğenisini kazandı. Peki dizinin 7. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Snowpiercer 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Oscar ödüllü yönetmen Bong Joon-ho’nun 2013 yılında film olarak sunduğu Snowpiercer, Netflix tarafından diziye uyarlandı. Dizi ilk 2 bölümünün ardından yeni bölümleri haftalık olarak yayınlanıyor. Şu ana kadar 6 bölümü yayınlanan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.

DİZİNİN KONUSU

Dizi, 1001 vagonlu bir trende yolculuk yapan bir grup insan hikayesini anlatıyor. Dünya yaşadığı buzul çağ sonrasında medeniyetler sona ermiş ve insanların bu tren içerisinde yaşadığı sosyal sınıflar arası adaletsizlik ve hayatta kalma savaşı işleniyor.

DİZİNİN 7. BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix’te yayınlanan dizi, ilk 2 bölümünün ardından her hafta tek bölümle izleyicisiyle buluşuyor. 6. bölümü 22 Haziran’da yayınlanan dizinin 7. bölümü ise 29 Haziran’da yayınlanacak.

DİZİNİN 7. BÖLÜMÜNDE BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

Peki dizinin 7. bölümünde bizleri neler bekliyor. 7. bölümün konusu, “Melanie’nin, Layton arayışını yoğunlaştırmıştır. Üçüncü Sınıf’tan gelen teklif sonrası Melanie ve Layton, tehlikeli bir hesaplaşmayla karşı karşıya kalır.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya