SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Survivor 2020'de şampiyon Cemal Can Canseven oldu

TÜMÜ | 15.07.2020 01:23

Survivor 2020'in kazananı belli oldu. İlk kez İstanbul'un ev sahipliğinde yapılan büyük finalde; Barış Murat Yağcı'yı geride bırakan Cemal Can Canseven şampiyon oldu.

Survivor 2020'de şampiyon Cemal Can Canseven oldu

Survivor 2020'de şampiyon belli oldu. Berkan Karabulut ile Yasin Obuz'un çeyrek final ve yarı finalde veda etmelerinin ardından finalde; Barış Murat Yağcı ile Cemal Can Canseven kozlarını paylaştı.

İlk kez İstanbul'un ev sahipliğinde gerçekleşen Survivor finalinde; kazanan isim; Cemal Can Canseven oldu. Acun Ilıcalı'nın Cemal Can'ın ismini açıklamasının ardından Survivor 2020'nin şampiyonu gözyaşlarına hakim olamadı.

İki finalist de birbirine sarılıp kutlarken Cemal Can Censeven, duygularını şöyle aktardı: "Burada tek kazanan değil, iki kazanan var. Hayaldi; gerçek oldu. Tek bir şey söyleyeceğim; hayallerinizin peşinden gidin. Sonucu ne olursa olsun gidin. hayat çok kısa. Birbirinizin kalbini kırmayın."

Şampiyonun ardından Survivor 2020'nin ikincisi Barış Murat Yağcı, mikrofonu eline alıp duygularını aktardı. Rakibini kutlayan Barış, "Survivor'a gelip şampiyon olmak herkesin hayali ancak benden başka kim şampiyon olsun derseniz; Cemal Can'ın ismini söylerdim" diye konuştu.

Acun Ilıcalı'nın elinden şampiyonluk kupasını alan Cemal Can Canseven, zeferini ailesi ve sevdikleriyle doyasıya kutladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya