SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Golf oyuncusu Tania Tare'den golf topuyla futbol resitali

TÜMÜ | 12.02.2020 20:18

Profesyonel golf oyuncusu olan aynı zamanda da influencer'lık yapan Tania Tare, sosyal medyadan paylaştığı videolarla dikkat çekerken, golf topuyla sunduğu futbol resitalleri de hayranlık uyandırıyor.

Golf oyuncusu Tania Tare'den golf topuyla futbol resitali

Profesyonel golf oyuncusu Tania Tare, topla yaptığı hareketlerle futbolculara taş çıkarttı. Tare aynı zamanda influencer’lık da yapıyor. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı videolarla ilgi gören Yeni Zelandalı, golf topuyla takipçilerine futbol resitali sunuyor. Birçok futbolcunun yapamayacağı hareketleri Tare, golf topuyla bunları başarıyor. 31 yaşındaki golfçü, paylaştığı videolarla çok kısa sürede 250 bin takipçiye ulaşırken, birçok sponsorluk anlaşmasına da imza attı.

“Amacım hokkabazlıktı”

Yeni Zelandalı oyuncu, Golf’e  önce hokkabazlık numaralarıyla başladığını ifade ederken; Tiger Woods’u izledikten sonra tüm fikrinin değiştiğini ve onu ilham alarak profesyonel şekilde bu sporda ilerlediğini söylüyor. Ancak bazı videolarında hile yaptığını kabul eden 31 yaşındaki Tare, sempatik tavırları nedeniyle de insanlarda antipati oluşturmuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya