SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

En kral savunmacıya taş çıkarır

TÜMÜ | 20.05.2020 14:59

Stephanie Schubert adındaki genç bir kadın, evinin bahçesinde tek başıan idman yaparken rottweiler cinsi köpeği tarafından sert bir uyarıyla karşılaştı.

En kral savunmacıya taş çıkarır

Genç bir kadın evinin arka bahçesinde idman yaparken köpeğinin hunharca saldırısına uğradı... Hunharca derken işin içinde herhangi bir ısırma yok ancak sert bir müdahalenin olduğu bir gerçek... Kukaların etrafında top sürmek isteyen Stephanie Schubert adındaki genç kadın, harekete başlamasıyla sonlandrıması bir oldu. sırada bir anda neye uğradığını şaşırdı.

Schubert, rottweiler cinsi köpeğinin Daniele De Rossi vari hareketiyle birden kendisini yerde buldu... Neye uğradığını şaşıran genç kadının yere düşmesiyle kahkahalara boğulması bir oldu.

Bu arada neden De Rossi'yi gecek olursak; top geçer adam geçmez ilkesine göre hareket eden yıldız futbolcu, bu düşünceyi sahada uygulamakla kalmayıp bu hareketi bacağına dövme yaptırmıştı. Genç kadının köpeği de sahibin ilgisini; bu şelikde çekmeyi başardı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya