SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

The Handmaid’s Tale’in 4. sezonu ne zaman başlıyor?

TÜMÜ | 30.06.2020 15:17

The Handmaid’s Tale’in 4. sezonu ne zaman başlıyor? The Handmaid’s Tale’in 4. sezon başlama tarihi belli oluyor. Diziyle ilgili son bilgiler anbean güncellenecektir.

The Handmaid’s Tale’in 4. sezonu ne zaman başlıyor?

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlama dizisi Handmaid’s Tale özellikle ilk sezonuyla tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmişti. Yeni sezonu ne zaman yayınlanacak ve diziye dair tüm detaylar haberimizde…

Hulu yapımı dizi, 3 sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmıştı. Dizi, özellikle en iyi sezonu olan ilk sezonu sonrası Emmy tarafından drama alanında en iyi dizi ve en iyi senaryo dallarında ödül almıştı.

DİZİNİN KONUSU

Dizi, kadınların tüm haklarının elinden alındığı, görevlerinin sadece hizmet ettikleri erkekler için doğurmak olduğu totaliter rejimin hâkim sürdüğü distopik bir ülkeyi anlatıyor.

DİZİNİN OYUNCULARI VE KARAKTERLER

Elisabeth Moss – June Osborne

Joseph Fiennes – Fred Waterford

Yvonne Strahovski – Serena Joy Waterford

Samira Wiley – Moira Stand

Ann Dowd – Lydia Clements

Max Minghella – Nick Blaine

HANDSMAİD’S TALE DİZİSİNİN 4. SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Pandemi nedeniyle çekimleri durdurulan dizinin 4. sezonu 2021 yılında izleyiciyle buluşacak. Dizinin yeni sezonuna ve geçtiğimiz 3 sezonuna BluTV üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dizinin yeni sezonuna dair yayınlanan ilk tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=1WLqBUi4r6o

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya